FTX'in Para Çekme İşlemlerini Durdurduğu Bildirildi • Coinkolik
Yükleniyor...

FTX’in Para Çekme İşlemlerini Durdurduğu Bildirildi

On-chain verilerine göre FTX'in para çekme işlemlerini durdurduğu bildiriliyor.

ftx 1

On-chain verilerine göre FTX’in para çekme işlemlerini durdurduğu bildiriliyor.

Şu anda rakibi Binance ile savaş halinde olan kripto borsası FTX, on-chain verilerine göre müşterilerin para çekme taleplerini işlemeyi durdurmuş gibi görünüyor.

FTX’te Son İşlem İki Saatten Önce Yapıldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Etherscan verilerine göre, Ethereum blockchain ağındaki FTX’ten yapılan son işlem, iki saatten daha uzun bir süre önce gerçekleşti.

FTX, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun borsanın token’ı FTT’deki varlıklarını satmaya başlayacağını söylemesinin ardından müşterilerin geri çekilmesiyle karşı karşıya kaldı. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried piyasayı sakinleştirmeye çalıştı ve borsanın iyi durumda olduğunu söyledi.

TheBlock’un haberinde FTX’in iyi durumda olmasına rağmen para çekme işlemlerini durdurması, garip olarak nitelendirildi.

The Block’tan araştırma analisti Steven Zheng, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“FTX’in en azından Ethereum, Solana ve Tron’daki ana tanımlanmış cüzdanlarından on-chain para çekme işlemlerini durdurduğu görülüyor. Bu garip, çünkü muhtemelen hala sırada bekleyen insanlar var. Çekilmelerini bekliyoruz.”

Haberin medyaya yayılmasının ardından kripto borsası FTX’in para çekim işlemlerini yeniden aktif hale getirdiği de belirtiliyor.

FTT, CoinGecko verilerine göre şu anda 16.07 dolar civarında işlem görüyor. Borsanın token’ı son 1 saat içerisinde yüzde 8,1’lik bir kayıp yaşarken, 24 saatlik dilimdeki kayıp yüzde 28,3 oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x