FTX'ten Stablecoin Çıkışı Yaşanıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

FTX’ten Stablecoin Çıkışı Yaşanıyor

Nansen'in verilerine göre kripto para borsası FTX'ten son bir hafta içinde 451 milyon dolardan daha fazla stablecoin çıkışı yaşandı.

FTXten Stablecoin Cikisi Yasaniyor

Nansen’in verilerine göre kripto para borsası FTX’ten son bir hafta içinde 451 milyon dolardan daha fazla stablecoin çıkışı yaşandı.

FTX, kardeş firması Alameda’nın bilançosunun sızdırılması yüzünden baskı altında. Tartışma olaya Binance’in de karışmasıyla büyüdü ve yatırımcılar tarafından merakla sonuçların nasıl olacağı bekleniyor.

FTX Kullanıcıları Tedirgin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FTX, kardeş firması Alameda Research’ün bilançosunun sızdırılmasının ardından gelen tartışmalar yüzünden baskı altında. Olaya Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) da açıklaması eklenince kullanıcılar paniğe sürüklendi. Buna bağlı olarak artan korkuların arasında borsadan çıkış yapan stablecoin sayısında da artış gözlemlendi.

Nansen verilerine göre, son yedi gün içinde, FTX’e ait olduğu düşünülen kullanıcı cüzdanlarından gelen büyük para çekim işlemleri nedeniyle borsadan 451 milyon dolardan fazla stablecoin çıktı. Nansen, zincir üzerindeki verilere dayanarak FTX’e ait olduğunu tahmin ettiği bu cüzdanları takip ediyor.

FTX, kardeş ticaret firması Alameda Research’ten sızdırılan bilanço detayları hakkındaki tartışmada baskı altında. Alameda CEO’su yaptığı açıklamada sızan bilançonun hikayenin bir kısmının anlatıldığını söyledi. Rakip borsa Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, firmasının FTX’in sabit coin’inin büyük bir miktarını tasfiye etmeyi planladığını söyleyerek hisse değerinde artış kaydetti.Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x