Yükleniyor...

Fujitsu, Kriptoya İlgi Duyuyor

Japon teknoloji şirketi Fujitsu’nun ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne kripto odaklı bir başvuru yaptığı öğrenildi.

Bolt 15 Milyon Dolarlik Wyre Anlasmasini Geri Cekti

Japon teknoloji şirketi Fujitsu’nun ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne kripto odaklı bir başvuru yaptığı öğrenildi.

Kripto paraların gün geçtikçe daha da hayatımızın içine girmesi büyük şirketlerin de gözünden kaçmıyor. Kripto alanına ilgisi çıkan son şirketlerden biri ise Japon şirketi Fujitsu oldu.

Fujitsu Kripto Alanında Atılım Yapmak İstiyor

Japon teknoloji devi Fujitsu, Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO) bir ticari marka başvurusunda bulundu. Şirket diğer kripto ve kripto dışı finansal tesislerin yanı sıra kripto para ticareti için aracılık hizmetleri sunmanın peşinde.

Fujitsu’nun ticari marka başvurusu, 16 Mart’ta dosyalanan resmi belgede kanıtlandı. Başvurunun kabulü, finansman kredileri ve finansal yönetim ve kripto varlıklarının takasının yapılmasını içeriyor.

kriptoda apr 1

Şirketin Şubat ayında yeni kurulan şirketler ve ortak şirketler için bir Web3 hızlandırma platformu başlattığında ortaya çıktı. Platform, dijital içerik hakları yönetimi, ticari işlemler, sözleşmeler ve süreçler gibi çeşitli kullanım durumlarında Web3 uygulamalarından oluşan çeşitli bir ekosistemin oluşturulmasını desteklemeyi amaçlıyor.

Fujitsu’nun atılımlarının yanı sıra 2023’ün başında Japonya’daki mali düzenleyiciler, küresel düzenleyicileri kripto sektörü için daha katı bankacılık kuralları uygulamaya çağırmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x