Yükleniyor...

Fundstrat Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Artırdı Ama Ethereum’a (ETH) Oranla Getiri Yüzdesi Daha Az Olacak

Fundstrat, 2021 Bitcoin (BTC) tahminini 2,5 kat artırdı.

btc eth 1

Fundstrat, 2021 Bitcoin (BTC) tahminini 2,5 kat artırdı. Ama Ethereum’un (ETH) getiri oranıyla yarışamayacağını açıkladı.

Fundstrat kripto para baş stratejisti David Grider, firmanın Bitcoin fiyat tahminini 2,5 kat artırdı:

“2021 kripto para raporunda bahsettiğimiz 40,000 dolarlık fiyat tahminimizi 100,000 dolara çıkardık.”

Firmanın mikro ve makroekonomik gelişmelere göre yaptığı tahminler, Bitcoin’in fiyat tahmininin kurumların ellerinde Bitcoin bulunduramama, zayıflayan dolar ve regülasyonların belli olmasıyla yapıldı.

Fundstrat’in Ethereum tahmininde, ETH’nin getiri açısından Bitcoin’i geçmesi bekleniyor. Geçen ay Bloomberg, Fundstrat’in Ethereum fiyat tahminin 10,500 dolar olarak açıklamıştı.

Grider’a göre Ethereum, en iyi risk-kazanç oranına sahip kripto para. Kripto para stratejistine göre, blockchain tabanlı kompütasyon cloud tabanlı kompütasyondan daha önemli olacak.

Yahoo Finance’le yaptığı röportaja göre, şirketler kripto paralara daha fazla yatırım yapabilir ve enflasyona karşı koruma ve tasarruf aracı olarak kullanılabilir.

“Platformlar tarafından çok fazla fayda var. Bu yüzden portföyünüzün bir kısmı kripto paralardan oluşmalı. İster elinizdeki parayı korumak için, isterseniz gelirinizi artırmak için.

Blockchain teknolojisi, yeni organizasyon modeli çıkarıyor. Bir nevi internet gibi, kullanıcılar ve işletmeler arttıkça değer ve fayda artar. İnsanlar katılıyor çünkü gerçekten yıkıcı bir fayda var.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x