Yükleniyor...

GAİN, 4×4’ünde Kripto Paralara Yer Veriyor

GAİN’in haber-yorum programı ‘’4x4’’, yeni bölümünde Bitcoin’le başlayan ve bugün binlerce kişinin dahil olduğu kripto sektörünü, tüm ince detaylarıyla ele alıyor.

vasdkripto paralar nereden nereye gaindeff

GAİN’in haber-yorum programı ‘’4×4’’, yeni bölümünde Bitcoin’le başlayan ve bugün binlerce kişinin dahil olduğu kripto sektörünü, tüm ince detaylarıyla ele alıyor. Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi İsmail Hakkı Polat, İstanbul Blockchain Women’ın kurucusu Ebru Güven, ekonomi yazarı Uğur Gürses ve Kripto Teknik’in kurucusu Oytun Es, konuya ilişkin değerlendirmelerini farklı perspektiflerden paylaşıyor.

“Kripto Paralar: Nereden Nereye?” GAİN’de Yayında

Yeni nesil dijital içerik ve medya platformu GAİN de kripto para birimleri ile yakından ilgilenmeye başladı.

İstatistiklere göre, Türkiye’de kripto paraya en az bir kez yatırım yapmış kişi sayısının 10 milyondan fazla olduğu tahmin ediliyor. Ancak tüm dünyada finans alanında son yılların en tartışmalı konusu haline gelen bu yatırım modeli, pek çoğu için kaosu da beraberinde getiriyor.

Türkiye’nin dijital platformlarından biri olan GAİN de aslında kripto paraların benimsenmesine giden yolda, kafalardaki sorulara yanıt bulmak için ekosistemin profesyonelleriyle bir araya geliyor. 4×4’te, 4 soru var:

Bitcoin ve kripto varlıkları geleneksel paradan ayıran nedir?
Batan kuruluşlar, çöken piyasalar denetimsizliğin sonucu mu?
Kripto varlıklar Türkiye’de neden bu kadar popüler?
Bitcoin yeniden yükselir mi?

GAİN 4×4 Programı Nedir?

Gazeteci Can Ertuna’nın GAİN için hazırladığı “4×4”; fikir birliğine varılması zor, tartışmalı gündem maddelerini her bölüm dört uzmanın yorumlarıyla ele alıyor. Aynı konu hakkında farklı fikirlerin dile getirildiği haber-yorum formatı, seyircinin de mevzuyu kendi süzgecinden geçirmesini amaçlıyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x