Yükleniyor...

GALA Airdrop Yapacağını Duyurdu

Web3 oyun projesi Gala Games, GALA v2 token’larını 15 Mayıs’ta tüm GALA sahiplerine dağıtacağını duyurdu.

airdrop

Web3 oyun projesi Gala Games, GALA v2 token’larını 15 Mayıs’ta tüm GALA sahiplerine dağıtacağını duyurdu. 

Gelişmeyi blog gönderisi aracılığıyla duyuran ekip, kullanıcılara GALA token’larını 15 Mayıs’taki anlık görüntüden önce herhangi bir likidite havuzundan veya akıllı sözleşmeden çıkarmalarını tavsiye etti. 

Airdrop Tarihi Belli Oldu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sorunsuz bir geçiş sağlamak için borsalarla temasa geçtiklerini açıklayan GALA ekibi, airdrop’ların doğrudan sahibine teslim edilmesini sağlamak için token’ların kişisel bir cüzdanda saklanması gerektiğinin de altını çizdi. Bununla birlikte GALA, tüm kullanıcılar için 1:1 oranında dönüşümün ayarlandığını ve GALA v1 token desteğini de kestiklerini duyurdu. 

15 Mayıs’ta yapılması planlanan airdrop etkinliği ile birlikte gerçekleşecek olan yükseltmenin, gelişmiş yakma mekanizmaları, güvenlik geliştirmeleri ve yükseltilebilirlik gibi iyileştirmeler getirmesi bekleniyor. 

Gala Games, web3 eğlence platformu Gala Film’i de içeren geniş bir ekosisteme sahip. Proje yakın zamanda Gala Film platformuna özel olarak yeni bir dizi çıkarmayı planladığını duyurdu. Danny Trejo ve Mena Suvari gibi Hollywood yıldızlarının oynayacağı bu dizi, kripto para ve yapay zekanın yeraltı suç dünyasıyla iç içe geçtiği distopik bir Los Angeles’ta geçecek. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x