Yükleniyor...

Galatasaray Fantezi Futbol Oyunu Sorare’ye Dahil Oldu

Dünyada birçok oyun ve futbolseverin dahil olduğu fantezi futbol oyunu Sorare, bünyesine Türkiye'den bir takımı daha kattı.

1DGFBDrg6Y8MuISZv7afdfg

Dünyada birçok oyun ve futbolseverin dahil olduğu fantezi futbol oyunu Sorare, bünyesine Türkiye’den bir takımı daha kattı. Galatasaray Spor Kulübü de artık Sorare’de yer alıyor.

Ethereum tabanlı fantezi futbol oyunu Sorare ile futbolcu kartları alım satımı yapılabiliyor, oyuncular kendi kart koleksiyonlarını oluşturabiliyor. Gerçek hayattaki haftalık performansa göre oyunda da hem takımın hem de oyuncuların performansı yükselerek, kişilerin kartlarını daha değerli hale getirebiliyor. Bu da kartlara olan talebin artmasını sağlıyor.

Galatasaray da Fenerbahçe’den sonra bu fantezi futbol oyununa katılan ikinci Türk takımı oldu. Sorare, bu haberi resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Varılan anlaşmayla ilgili açıklama yapan Galatasaray Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Dorukhan Acar ise şunları söyledi:

“Sorare ile ortaklık kurduğumuz için çok mutluyuz. Taraftarlarımız kulübümüz için son derece tutkulu ve kendileriyle dijital ortamlar aracılığıyla daha fazla etkileşim kurmaktan mutluluk duyuyoruz. Talihsiz pandemi ekosistemi ve fiziksel bağlantılardaki sınırlamalar düşünüldüğünde dijital etkileşimler daha da önem kazanıyor. Bu bağlamda, taraftarlarımızın en sevdikleri oyuncuların oyuncu kartlarını oynamak için satın alma, satma ve takas etme fırsatı sunmaktan heyecan duyuyoruz. Galatasaray, dijital bir öncü olarak Türkiye’deki ve daha geniş bölgelerimizdeki tüm futbol kulüplerinin önünü açmaya devam ediyor. Sorare ile olan bu ortaklık, dijital dünyadaki varlığımızı sağlamlaştırmaya ve gelecekte bize yeni fırsatlar açmaya devam edecek.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner