Yükleniyor...

Galatasaray Taraftar Token Arzı Şubat 2020’de Başlıyor!

Taraftar etkileşim platformu FTO (Taraftar Token Arzı) takvimini açıkladı.

GG GLT banner for Web

Taraftar etkileşim platformu FTO (Taraftar Token Arzı) takvimini açıkladı. Socios.com, ilk Taraftar Tokenlarının basılması ile Çin’de araştırma, geliştirme ve ortaklıklar ofisini açma planlarını duyurdu.

Eylül’de Galatasaray ile işbirliğini açıklayan Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus online olarak tüm dünyaya eş zamanlı yaptığı açıklamada, piyasaya ilk çıkacak olan Taraftar Tokeni’nin Juventus olacağını, 2020 itibarıyla da diğer tüm takımların taraftar tokenlerinin piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Chiliz, 20,000,000 $JUV (Juventus) Taraftar Tokenlarını #345511 numaralı izinli otorite kanıtı (p-PoA) ile Taraftar Tokenlarını başarıyla bastıklarını duyurdu. Juventus, Taraftar Tokenlerini tüm dünyadaki hayranlarına sunan ilk futbol kulübü olacak. Socios.com CEO’su ve kurucusu Alexandre Dreyfus, şunları ifade etti: “Socios Uygulaması ile birlikte merakla beklenen artırılmış gerçeklik (AR) temelli “Token Avı” da başlayacak. “Token Avı” ile birlikte bu ilk dönemde milyonlarca $CHZ ve binlerce “Taraftar Tokenı”nı ücretsiz olarak sunmayı hedefliyoruz. 25,000,000 $CHZ adet token’ı ve 50,000 $JUV olarak bilinen Juventus Tokenı’nı ücretsiz sunmayı taahhüt ediyoruz. İlk etapta Juventus ile başlıyoruz. Juventus “Taraftar Tokeni” veya diğer ortak kulüplerimizden (Paris Saint-Germain, West Ham United, AS Roma, Atlético de Madrid, Galatasaray ve OG) tokenlar ile değiş tokuş yapılabilecek.”

“CHZ Türkiye borsalarında da listelenecek”

Türkiye özelinde de açıklamalar yapan Dreyfus; “Galatasaray Türkiye’de ilk işbirliği yaptığımız kulüp, benim de bebeğim gibi çünkü tüm safhalarında birebir ben bulundum. Şimdi yeni takımlar açıklamak üzere çalışıyoruz. Ayrıca yakında Türkiye’deki yerel borsalarda da listeneceğiz.” Galatasaray “Taraftar Tokeni”, Fan Token OfferingTM veya FTO olarak bilinen Taraftar Token Arzı vasıtasıyla Şubat 2020’de Socios.com üzerinden satın alınabilecek.

Taraftarlar aynı zamanda Socios.com’un kendine ait tokenı olan dijital para niteliğindeki Chiliz’i (CHZ) de kullanabilecek ve tokenlarını Binance.com gibi kripto para borsaları üzerinden doğrudan uygulama-içi dijital cüzdanlarına aktarabilecek. Satın alma süreci zahmetsiz bir süreç olmakla birlikte herhangi bir e-ticaret alışverişinden farksız olarak işleyecek. Binlerce “Taraftar Tokeni”, uygulamanın artırılmış gerçeklikte konum belirleme özelliği olan Token Avı üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacak. Şubat 2020’de başlayacak olan Taraftar Token Arzı öncesi, Juventus Tokenları gibi Galatasaray Taraftar Tokenların’da basılması ile belirli sayıda Token Avı özelliği ile birlikte ücretsiz dağıtılması hedefleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x