Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Galatasaray Taraftar Tokeni GAL, Bugün İtibarıyla Spor Odaklı Kripto Para Borsası Chiliz.net'te!

Galatasaray Taraftar Tokeni GAL, Bugün İtibarıyla Spor Odaklı Kripto Para Borsası Chiliz.net’te!

ABONE OL:google-news

Chiliz (CHZ), Galatasaray’ın Taraftar Token’ı GAL’in, dünyanın ilk spor ve eğlence üzerine kripto para borsası Chiliz.net’te listelendiğini duyurdu!

Sporseverler ve kripto para meraklıları, masaüstü, iOS ve Android’de kullanılabilen Chiliz.net ile dünyanın en başarılı spor kulüplerinin dijital varlıklarını alıp satabiliyor. Chiliz’in duyurusuyla birlikte GAL Taraftar Token’ı, Chiliz.net’te yer alan Juventus (JUV) Taraftar Token’ının yanına katılmış oldu. (JUV)’un Taraftar Token Arzı sırasında 15,36 TL olan fiyatının güncel değeri 52,13TL civarında.

Ayrıca, Chiliz’in taraftar oylama ve ödül platformu Socios.com’da bulunan GAL Taraftar Token’ları, platformun ‘Para Çekme’ özelliği kullanılarak Chiliz.net’e aktarılabiliyor. ‘Para Çekme’ özelliğinin kullanılabilmesi için 90 günlük satın alma süresinin dolması gerekiyor. GAL Taraftar Token’ı, Socios.com platformunda yer alan ‘Pazar Yeri’nde de alınıp satılabiliyor.  

Chiliz.net’teki tüm token işlemleri, spor ve eğlence platformları için dijital para birimi Chiliz (CHZ) ile eşleştirildi. Chiliz.net, dünyanın önde gelen spor kulüplerinin dijital varlıklarının alım satımına ek olarak, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) gibi popüler kripto paralara da erişim sağlıyor.

Chiliz & Socios.com CEO’su ve Kurucusu Alexandre Dreyfus’un açıklaması:

“Nisan ayında, JUV Taraftar Tokeninin Chiliz.net’te piyasaya sürülmesiyle birlikte dijital varlık işlemlerinde yeni bir çağa giriş yaptık. Artık fiyatların belirlenmesinde taraftar görüşleri, sporcuların saha performansları ve transferler önemli rol oynuyor. JUV Taraftar Tokeninin lansmanından sonra aldığımız tepkiler, özellikle de dönemin koşullarını göz önüne aldığımızda, oldukça cesaret vericiydi. 

Spor müsabakalarının hayatımıza geri dönüşü ve Chiliz.net’te yakında yayınlanacak olan birçok Taraftar Tokeni ile gelecek çokça umut vaat ediyor. Türk taraftarlardan ve kripto para meraklılarından aldığımız tepkiler benzersizdi ve eminim ki daha da fazla insan bu yeni ve coşkulu kitlenin bir parçası olmak isteyecek. GAL Taraftar Token’ının Chiliz.net’te listelenmesi ile kesişen bir haber daha var! Socios.com’da en çok Taraftar Tokenine sahip 170 taraftarın kişisel fotoğrafları, Türk Telekom Stadyum’unda 2019/20 Süper Lig sezonunda gerçekleşecek son 3 maçta sergilenecek!”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Coinkolik
Coinkolikhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik, Türkçe içeriğiyle Bitcoin ve kripto para (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip edebileceğiniz kapsamlı bir platformdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar