Yükleniyor...

Galatasaray’ın Fan Token’ı (GAL) Şampiyonluk Yarışının Heyecanıyla Birlikte Yükseliş Yaşadı

Süper Lig'de bugün oynanacak ve kıyasıya bir mücadeleye tanık olmamızı sağlayacak şampiyonluk maçları öncesinde Galatasaray'ın fan token'ı GAL, ciddi bir yükseliş sergiledi.

gal fan token

Süper Lig’de bugün oynanacak ve kıyasıya bir mücadeleye tanık olmamızı sağlayacak şampiyonluk maçları öncesinde Galatasaray’ın fan token’ı GAL, ciddi bir yükseliş sergiledi.

Bugün oynanacak maçlarla beraber Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray arasındaki şampiyonluk yarışı sonuçlanmış olacak. Bu maçların heyecanıyla beraber sarı kırmızılı ekibin taraftar token’ı GAL’da da artış yaşandı. GAL, son 24 saatte CoinMarketCap verilerine göre %150’ye yakın artış gösterdi. GAL, gün içinde 35.35 dolara ulaşarak yeni bir ATH belirledi.

Ekran Resmi 2021 05 15 11.39.03

Galatasaray fan token’ın işlem hacminin yüzde 98’ini oluşturan Paribu’da ise gün içinde fiyat neredeyse 300 liraya kadar çıktı. Edinilen verilere göre işlem hacmi de 6.5 civarında kaydedildi.

Öte yandan Futbol Arena’da yer alan bir habere göre Galatasaray Spor Kulübü, dijital para dünyasının son zamanlarda ilgi gören fan token pazarından 4 günde 50 milyon TL’lik gelir sağlamış oldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Chiliz, Socios.com Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk, şunları söyledi:

“Galatasaray taraftarlarının ilk günden itibaren dünyanın her yerinden kulüplerine destek olduklarını gördük. Özellikle Avrupa’nın birçok ülkesinden Galatasaray taraftarları ve futbolseverler $GAL Fan Token aldı. Son birkaç günde bu destekleri çok daha fazla artarak kulüplerine 50 milyon TL’lik gelir kalemi yarattı. Kulüplerin maç günü gelirleri gibi birçok gelir kaleminden mahrum olduğu bu dönemde, biz de  taraftarlar ile birlikte kulüplerimize gelir sağlamaktan son derece mutluluk duymaktayız.”

GAL, yazının yazıldığı sırada 29 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Gökhan
Gökhan
2 yıl önce

Allah aşkına sevdalısı olduğumuz takımımıza da destek olmak adına alım yaptık ama gerçekten çok hızlı yükseldi doğru ama çok hızlı bir şekilde de aşağı indi şu an da zararımızı çıkarmak adına hiç fırsat vermiyor gerçekten şu anda çok zor bi durum içindeyiz lütfen acil olarak bi düzenleme yapılsın.

AZIZ
AZIZ
Cevap Ver  Gökhan
2 yıl önce

ÇOK YÜKSEKTEN ALDIK CİMBOM SEVİYORUM

ck x banner
ck youtube banner