Yükleniyor...

Galaxy Digital CEO’sundan Bitcoin ve Tesla’ya Övgü

Galaxy Digital CEO'su Mike Novagratz'dan kripto para denildiği zaman akla ilk gelen Bitcoin ve hem teknolojisi hem tasarımları ile elektrikli araçlar konusunda lider konumunda yer alan Tesla'ya övgü dolu sözler geldi.

ev dashboard

Galaxy Digital CEO’su Mike Novagratz‘dan kripto para denildiği zaman akla ilk gelen Bitcoin ve hem teknolojisi hem tasarımları ile elektrikli araçlar konusunda lider konumunda yer alan Tesla’ya övgü dolu sözler geldi.

Kendi sektörlerinin öncüsü konumunda bulunan Bitcoin ve Tesla için teknolojileri ile Dünya’yı değiştirebilme güçlerinin bulunduğunu belirten Novagratz, bu tür devrimci teknolojilerin etrafında her zaman spekülatif baloncukların olacağına da değindi.

Hisse senedi değer bakımından bu yıl içerisinde 430 dolar seviyesinden 650 dolara çıkan Tesla ve değer bakımından 7.202 dolardan 9.400 dolar seviyelerine çıkan Bitcoin‘e övgüler yağdıran Novagratz, yatırımcıların bu ikisi için daha fazla geç kalmamasını önerdi.

Aynı zamanda altın yatırımcısı olarak da bilinen Novagratz’a bu konu sorulduğunda ise “Hala altını seviyorum, hala Bitcoin’i seviyorum” cevabını verdi. Bitcoin’den insanların portföyünde tuttukları bir silah olarak bahseden ünlü CEO, Bitcoin için çağımızın dijital altını tanımlasını yineledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x