Yükleniyor...

Galaxy Digital CEO’sundan Bankacılık Krizine Dair Açıklama Geldi

Galaxy Digital CEO'su Michael Novogratz, bankacılık krizine dair açıklamalarda bulundu.

Galaxy Digital Celsiusun Sahip Oldugu Sirketi Aliyor

Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, bankacılık krizine dair açıklamalarda bulundu.

Michael Novogratz bankacılık krizi ardından dijital varlıklardaki yükselişin “kriptonun birçok yönden bu nokta için yaratıldığını” gösterdiğini söyledi.

Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz Bankacılık Krizini Kripto Paralar Açısından Değerlendirdi

Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, ABD bankacılık krizinin kripto için bir ateşleyici güç olduğunu ve Bitcoin topluluğuna inanılmaz bir dayanıklılık sağladığını söyledi.

Galaxy Digital‘in dördüncü çeyrek kazanç çağrısı sırasında Novogratz açıklamalarında şunları dedi:

“Amerika Birleşik Devletleri’nde bir bankacılık krizi gibisi yoktur. Bu bize sistemlerimizin kırılgan olduğunu hatırlattı.”

kriptoda argo

Şirket, geçen yıl analist tahminlerini kaçırarak 1 milyar dolarlık net zarar bildirdi. 2021’de 1,7 milyar dolar net kar bildirmişti.

Galaxy Digital, 2023’ün ilk çeyreğinde kar elde etmeyi ve son banka çöküşünün kripto varlıklarında bir fiyat rallisini başlatmasının ardından bilançosu için olumlu kazanımlar elde etmeyi hedefliyor. Baş Yatırım Sorumlusu Christopher Ferraro, Galaxy’nin en iyi hacimli günlerinden bazılarını geçtiğimiz haftalarda gördüğünü ve şirketin birden fazla bankacılık sağlayıcısı olduğunu ve “oldukça önemli bir likidite merkezi” olarak hareket ettiğini sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x