Yükleniyor...

Galaxy Digital’de Fazla Sermaye Bulunuyor

Galaxy Digital, satın alımların ardından fazla sermayeye sahip.

Galaxy Digital Celsiusun Sahip Oldugu Sirketi Aliyor

Galaxy Digital, satın alımların ardından fazla sermayeye sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Eşbaşkan Chris Ferraro, Galaxy Digital‘in geçen yılın sonlarında gerçekleştirdiği iki altyapı satın alımından sonra kalan sermayeye sahip olduğunu açıkladı. Ayrıca şirketin ilk yatırımlarla bu fazlayı harcamayı planladığını söyledi.

Galaxy Digital Sermaye Fazlasıyla Yatırım Yapacak

Aralık ayında Galaxy Digital, Helios Bitcoin madenciliği tesisini ve ilgili operasyonlarını Argo Blockchain’den yaklaşık 65 milyon dolara satın almayı kabul etti. Şirket geçen ay güvenli bir kurumsal dijital varlık saklama platformu olan GK8’in neredeyse tüm varlıklarını yaklaşık 44 milyon dolara satın aldı. 

para çekme

JMP Menkul Kıymetler Teknolojisi Konferansı’nda konuşan şirketin eşbaşkanı Chris Ferraro, bu yıl yaptığımız satın almaları güçlendirmek, entegre etmek, temeli doğru atmak ve inşa etmekle ilgili olmalı dedi.

Ferraro sözlerine şu şekilde devam etti:

“Fazla sermayeye sahip olduğumuz için, tüm bunlardan sonra bile sermayelendirilebildiğimiz için şanslıyız. Birleşme ve satın alma tarafında tekrar aktif olabileceğimizi göz ardı etmeyeceğim, ancak bunları doğru yapmazsak, daha fazla şirket alma hakkımız olmaz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x