Yükleniyor...

Gate Group, Hong Kong’a Giriş Yaptı

Gate Group yatırımlarını artırarak Hong Kong'a yatırım yaptı.

gate

Gate Group yatırımlarını artırarak Hong Kong’a yatırım yaptı.

Gate Group, Hong Kong’da yeni bir sanal varlık ticaret platformunu başlattı. 23 Mayıs itibariyle, kullanıcılar sanal varlıklarını yatırabilir, çekebilir ve spot ticaret faaliyetlerine katılabilecekler.

Gate Group, Hong Kong’ta Sanal Varlık Platformu Başlattı

Sanal varlık hizmetleri sağlayıcısı Gate Group, Gate.io kripto borsasının arkasındaki şirket, Hong Kong’da en yeni sanal varlık ticaret platformunu tanıttı. GateHK adlı platform, 23 Mayıs’ta kayıt ve ticaret hizmetlerine başladı. Kullanıcılar artık çeşitli kripto para birimlerini, sanal varlıkların spot ticaretini yapabilirken, aynı zamanda sanal varlıklarını da yatırabilir ve çekebilirler.

cinden hong konga destek

GateHK, perakende kullanıcılar ve profesyonel yatırımcılar için geniş bir ticaret hizmetleri yelpazesi sunmayı hedeflemektedir. Gate Group, Gate.HK’nin yeteneklerini genişletmeyi planlayarak kullanıcılara daha kapsamlı ticaret seçenekleri sunma amacındadır. Her yeni ürün ve hizmet, Hong Kong’daki düzenleyici gerekliliklere uyumlu olacak ve kullanıcıların özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanacaktır.

Gateio, Şubat ayında Hong Kong’da bir varlık kurma planları açıklamıştı. Bu adım, yerel yönetimin 2023-24 bütçesinin bir parçası olarak Web3 girişimlerini desteklemek amacıyla 50 milyon Hong Kong doları (6,4 milyon dolar) ayırmasının ardından gerçekleşti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner