Yükleniyor...

Gate.io, 100 Milyon Dolarlık Destek Fonu Başlattı

Kripto borsası Gate io, kripto kışında yaşanan olumsuz olayların etkisini azaltmak amacıyla destek fonu başlatıyor.

Gate.io 100 Milyon Dolarlik Destek Fonu Baslatti

Kripto borsası Gate io, kripto kışında yaşanan olumsuz olayların etkisini azaltmak amacıyla destek fonu başlatıyor.

FTX çöküşüyle birlikte kripto para piyasasında likidite krizi patlak verdi. Güçlü projeler ve borsalar, likidite sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Kripto ayı piyasasının en sert geçen dönemlerinde, Binance‘ten sonra Gate.io’dan bir destek geldi. Gate.io, yaşanan süreçlerden etkilenen güçlü projelere destek vermek için bir fon başlatacak.

Gate.io’dan 100 Milyon Dolarlık Destek Fonu

Gate.io, ayı piyasası ve ekosistem çöküşlerinin olumsuz etkilerini azaltmaya yönelik bir hamle olarak 100 milyon dolarlık likidite destek fonu başlattı.

Gate.io’nun 100 milyon dolarlık likidite desteği, kripto işletmelerinin piyasa belirsizliklerinden korunurken işlerine odaklanmalarını sürdürmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Uygun kripto projeleri, öncelikle piyasa oluşturma, yani tüccarlar için likidite sağlama amacıyla 10 milyon dolara kadar fon alacak.

Gate.io’nun Kurucusu ve CEO’su Lin Han, konu hakkında şunları söyledi:

“Ayı piyasası sırasında öngörülemeyen engeller kullanıcıları olumsuz etkilememeli ve inovasyonu engellememelidir. Şimdi yeniden inşa etme, kullanıcıları koruma ve piyasayı güçlendirme konusunda birlikte çalışma zamanıdır.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x