Yükleniyor...

Gate.io Türkiye Kripto Pazarına Giriş Yaptı

Küresel boyutta hizmet veren kripto para borsası Gate io, Türkiye kripto pazarına adım attı.

d73f34a2 df3f 45e6 97cd c8cb51c28d4d

Küresel boyutta hizmet veren kripto para borsası Gate io, Türkiye kripto pazarına adım attı.

Kullanıcıları için yerelleştirilmiş ve kişisel bir deneyim sunmak isteyen Gate.io’nun Türk kullanıcıları için ilk hizmetini başlattı. Gate.io’nun ülkeye özel ilk hizmeti olan Gate Türkiye ile kullanıcılar Bitcoin, Ethereum ve diğer popüler kripto birimlerini Türk lirası kullanarak işletebilecekler.

Gate.io Türkiye’den Sonra Yeni Ülkelere de Yelken Açıyor

Gate.io’nun ilk yerelleştirilmiş hizmeti olan Gate Türkiye’nin odak noktasında, kullanıcılara özel olarak oluşturulan kişisel deneyim fırsatları bulunuyor.

Kullanıcılar, 10 tahsisli USDT işlem çiftine ek olarak Bitcoin, Ethereum, Solana gibi popüler kripto para birimlerini içeren, 47 tahsisli Türk lirası işlem çifti ile TL kullanarak para yatırabilecek, çekebilecek ve işlem yapabilecek. Platform büyüdükçe daha fazla ürün ve hizmet tanıtılacak.

Türk lirası kullanarak kolayca para yatırmalarına ve çekmelerine olanak sağlayacağını belirten Gate Türkiye Ülke Başkanı Kafkas Sönmez, açıklamasını şu şekilde yaptı:

“Şirketin kilit odak noktası, dünya çapında genişledikçe, kullanıcılara daha kişisel ve daha yerelleştirilmiş hizmetler sunan gelişmiş bir ticaret deneyimi sağlamaktır. Türkiye, şirket için önemli bir pazar ve bu nedenle özel bir ticaret platformu alan ilk ülke. Türkiye halkına hizmet etmekten heyecan duyuyoruz.”

Gate.io Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Tom Yang ise şu şekilde konuştu:

“Bu, küresel genişleme stratejimizin yalnızca ilk adımıdır. Kullanıcıların son 9 yılda Gate.io’da alıştıkları güvenli ve güvenilir ticaret deneyimini Türkiye’den başlayarak daha kişisel ve yerel hale getiriyoruz. Önümüzdeki aylarda şirket, Brezilya ve Japonya dahil olmak üzere daha fazla bölgeye yayılacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner