Yükleniyor...

Gateio, Twitter Hesabını Geri Almaya Çalışıyor

Kripto para borsası Gateio, hackerlar tarafından saldırıya uğradığı için Twitter hesabına erişemediğini duyurdu.

Gateio Twitter Hesabini Geri Almaya Calisiyor

Kripto para borsası Gateio, hackerlar tarafından saldırıya uğradığı için Twitter hesabına erişemediğini duyurdu.

Kısa zaman önce Gateio borsasının Twitter hesabı saldırıya uğradı. Kripto borsasının sosyal medya hesabını ele geçiren hackerlar, düzenledikleri oltalama yöntemiyle kullanıcıları dolandırmaya çalıştı. Konu üzerinde yoğun mesai harcayan borsa, haberin düşmesinden kısa bir süre sonra olayı onayladı. Topluluğun yoğun tepkisine ve endişesine neden olan olay, düzeltilmeye çalışılıyor.

Gateio Sosyal Medya Hesabı Hacklendi

Kısa süre önce kripto para borsası Gateio, Twitter hesabının hacklendiğini topluluğuyla paylaştı. Telegram kanalı aracılığıyla topluluğuna seslenen ekip, Twitter hesabının güvenliğinin ihlal edildiğini aktardı. Gateio ekibi, gelişmelerin farkında olduklarını ve en kısa sürede problemi çözeceklerini aktardı. Hackerların oltalama yöntemine başvurduğunu aktaran ekip, Twitter hesabından paylaşılan hiçbir linke tıklanılmamasını istedi.

Telegram tarafından yapılan reaksiyon paylaşımının ardından ekip, blog paylaşımında da bulundu. Twitter hesabını askıya aldırdıklarını aktardı. Twitter hesabına tekrar erişmeye çalıştığını aktaran borsa, kullanıcılarından yeni bir duyuru gelene kadar sabırlı olmasını istedi.

Telegram topluluk hesabı tarafında ise bazı kullanıcıların oltalamaya düştükleri ve panik halinde oldukları öne sürüldü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x