GateTR, Son İddiaları Yanıtladı • Coinkolik
Yükleniyor...

GateTR, Son İddiaları Yanıtladı

İstanbul Blockchain Week'e katılan GateTR, son zamanlarda dönen 320 bin adet Ethereum transferi hakkında açıklama yaptı.

GateTR Son Iddialari Yanitladi

İstanbul Blockchain Week‘e katılan GateTR, son zamanlarda dönen 320 bin adet Ethereum transferi hakkında açıklama yaptı.

Kripto para borsalarının, rezervlerini şeffaf bir şekilde açıklamaları devam ediyor. Son FTX çöküşünün ardından, Binance öncülüğünde yeni bir çalışma başladı. Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), borsasının varlıklarını şeffaf bir şekilde paylaşacağını belirtti. Ayrıca CZ, diğer borsalardan da bunu yapmasını talep etti. Sonraki süreçte, güçlü ve popüler borsalar rezervlerinin bir kısmını şeffaf bir şekilde paylaşmaya başladı. Tüm bunların ardından, CryptoCom ve Gateio arasında yaşanan bir transfer işlemi yoğun gündem oldu.

GateTR, İddiaların Gerçek Dışı Olduğunu Belirtti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para borsalarının varlık paylaşımları gündemde yoğun ilgi görüyor. Ancak tüm bu şeffaf paylaşımlar, bir dizi iddiaları da beraberinde getirdi.

İstanbul Blockchain Week‘e katılan GateTR, son zamanlarda ortaya atılan iddialara değindi. GateTR, CryptoCom borsasından aktarılan 320 bin adet Ethereum‘un, varlık raporlarıyla bağlantılı olmadığını açıkladı. Ayrıca GateTR, iddiaların 5 Kasım tarihinde ortaya atıldığını, Gateio’nun ise 19 Ekim’de varlık raporu yayımladığını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x