Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Celsius, Mina Protocol, Uquid Coin ve RealHxro geçtiğimiz hafta tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşarak bu haftadaki listede yerlerini aldılar.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz....

ath 1

Celsius, Mina Protocol, Uquid Coin ve RealHxro geçtiğimiz hafta tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşarak bu haftadaki listede yerlerini aldılar. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre Haziran ayının ilk haftasında ath yapan altcoinler şu şekilde; 

  • Celsius [CEL]
  • Mina Protocol [MINA] 
  • Uquid Coin [UQC]
  • RealHxro [HXRO]

Celsius [CEL]: Celsius kendini kripto para kullanıcıları için “hepsi bir arada” bankacılık ve finans hizmetleri sunan bir platform olarak tanımlıyor. Haziran 2018’de piyasaya sürülen Celsius (CEL), Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimi. Celsius tüm zamanların en yüksek fiyatına 4 Haziran 2021’de 8,02 dolar ile ulaştı.

Mina Protocol [MINA] : Mina Protocol kendi blok zinciri üzerinde çalışır. 4 borsada işlem görmekte olan MINA’nın en aktif olan borsası OKEx. Mina Protocol tüm zamanların en yüksek fiyatına 3 Haziran 2021’de 5,45 dolar ile ulaştı ve ardından %-29,4 oranında geriledi. 

Uquid Coin [UQC]: Ethereum blok zincirinde üretilen Uquid Coin, tüm zamanların en yüksek fiyatına 2 Haziran tarihinde ulaştı. 40.79 dolar seviyesine ulaşan [UQC] ardından %-39.6 bir düşüş yaşadı.

RealHxro [HXRO]: Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimi olan RealHxro (HXRO), geçtiğimiz 27 Mayıs günü en yüksek (ATH) fiyatına 0.701 dolarla ulaşmıştı. 1 Haziran tarihinde tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatı 0.835$’a ulaşarak yeni bir ATH belirledi. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x