Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Cryptorank verilerine göre geçtiğimiz hafta; Rakon [RKN], LockTrip[LOC], Twinci [TWIN], Veed[VEED] ve Nominex [NMX] alcoinleri tüm zamanların en yüksek fiyatlarına ulaştı

ath 1

Cryptorank verilerine göre geçtiğimiz hafta; Rakon [RKN], LockTrip[LOC], Twinci [TWIN], Veed[VEED] ve Nominex [NMX] alcoinleri tüm zamanların en yüksek fiyatlarına ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cryptorank verilerinden elde edilen bilgiye göre; 28 Haziran ve 4 Temmuz tarihleri arasında ATH yapan altcoin’ler sırasıyla şu şekilde;

  • Rakon [RKN]
  • LockTrip [LOC]
  • Twinci [TWIN]
  • VEED [VEED]
  • Nominex [NMX]

Rakon [RKN]: Aracılara bağlı olmayan, güven ihtiyacının gerekli olmadığı ekosistemlerde altyapı, uydu, navigasyon ve iletişim sistemlerini bağlamak için tasarlanmış blockchain tabanlı bir ağ olan Rakon (RKN), dünyanın herhangi bir yerinden, herhangi bir Kripto Para Birimleri oluşturmanın, göndermenin, almanın, depolamanın ve ticaretini yapmanın güvenli ve verimli bir yoludur. Rakon (RKN), Ethereum blok zincirinde üretilen bir kripto para birimidir. Rakon tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 28 Haziran 2021’de 0,443 dolara ulaştı. 4 piyasa ve 3 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi CREX24’tür.

Twinci [TWIN]: Kullanıcıların dijital ürünler oluşturabileceği, satabileceği ve toplayabileceği BSC blok zinciri üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir NFT sosyal ağ uygulaması olan Twinci (TWIN), Binance blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimidir. Twinci, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 30 Haziran 2021’de 2,32 dolarla ulaştı. 2 piyasa ve 2 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi Bibox’tır.

LockTrip (LOC): Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimidir. Kullanıcıların aracıları ve komisyonlarını keserek rezervasyonlarında %60’a kadar tasarruf etmelerini sağlayan blok zinciri tabanlı bir seyahat pazarı olan LockTrip, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 29 Haziran 2021’de 11.18 dolarla ulaştı.

VEED [VEED]: VeChain blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimi olmasıyla birlikte Veed, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 1 Temmuz tarihinde ulaştı. Veed; 0,00381 dolara ulaşarak ardından %+ 7,18 düşüş yaşadı.

Nominex [NMX]: 22 Haziran tarihinde bir ATH fiyatı belirlemişti. Nominex, 2 Temmuz tarihinde yeniden tüm zamanların en yüksek ath fiyatına ulaşarak 5,85 dolara yükseldi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x