Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Cryptorank verilerinden elde edilen dinilen bilgilere göre 05-11 Temmuz tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek fiyatına, Axie Infinity (AXS), Constellation Labs (DAG), TitanSwap (TITAN), Nominex (NMX) ve Instadapp (INST) ulaştı.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak...

ath 1 1

Cryptorank verilerinden elde edilen dinilen bilgilere göre 05-11 Temmuz tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek fiyatına, Axie Infinity (AXS), Constellation Labs (DAG), TitanSwap (TITAN), Nominex (NMX) ve Instadapp (INST) ulaştı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde; 

  • Axie Infinity (AXS)
  • Constellation Labs (DAG) 
  • TitanSwap (TITAN)
  • Nominex (NMX) 
  • Instadapp (INST)

Axie Infinity (AXS): Oyun dünyasına blok zinciri teknolojisini dahil eden Axie Infinity, kısmen oyuncuları tarafından sahip olunan ve işletilen blockchain tabanlı bir trade ve savaş oyunudur. Piyasaya çıktığından bu yana büyük ilgi gören Axie Infinity, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 10 Temmuz 2021’de 19.42 dolarla ulaştı. 24 piyasa ve 17 Borsada işlem gören Axie Infinity’nin en aktif borsası Binance. 

Constellation Labs (DAG): ConstellationLabs (DAG), Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimidir. Yatay olarak ölçeklendirilebilir bir blockchain işletim sistemi olan Constellation, Big Data için tasarlanmış, dünyanın ilk blockchain projesi. Açık ve merkeziyetsiz veri pazarı için altyapı sağlıyorlar. Constellation Labs, tüm zamanların en yüksek fiyatına 10 Temmuz 2021’de 0.235 dolarla ulaştı. 

TitanSwap (TITAN): TitanSwap (TITAN), Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimidir. TitanSwap tüm zamanların en yüksek fiyatına 9 Temmuz 2021’de 9,55 dolarla ulaştı. 6 pazarda ve 4 Borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi Huobi Global’dir. 

Nominex (NMX): Nominex borsası tarafından oluşturulan farming modeline sahip bir DeFi token’ı olan Nominex (NMX), Binance blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimidir. Nominex tüm zamanların en yüksek seviyesine 9 Tem 2021 tarihinde 7.44 dolarla ulaştı. Nominex (NMX) 1 borsada işlem görmektedir: PancakeSwap.

Instadapp (INST): Instadapp, merkezi olmayan finans uygulamaları için açık kaynaklı ve gözetimsiz bir ara katman yazılımı platformudur. Instadapp (INST), Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimidir. Instadapp tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 7 Temmuz 2021’de 8.61 dolara ulaştı. 3 piyasada ve 3 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi MEXC Global’dir. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x