Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Piyasada geçtiğimiz hafta ATH yapan kripto para birimlerinde hareketlilik yaşanmaya devam ediyor.

a

Piyasada geçtiğimiz hafta ATH yapan kripto para birimlerinde hareketlilik yaşanmaya devam ediyor.

Cryptorank verilerine göre geçtiğimiz hafta ATH yapan kripto paralar arasında Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) ve Dogecoin (DOGE) gibi ilk 5’te yer alan kripto para birimlerin yanı sıra Cardano (ADA) da bulunuyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum birkaç haftadır çok iyi performans gösteriyor. Geçtiğimiz 14 gün içinde ETH, %77’den fazla artış gösterdi. Ethereum tüm zamanların en yüksek fiyatını bu sabah tekrar belirledi. ETH, sabah saatlerinde 4157 dolara ulaştı. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 4107 dolardan işlem görüyordu. 

Binance Coin (BNB)

Üçüncü en büyük kripto para birimi olan Binance Coin (BNB), geçtiğimiz hafta 3 Mayıs’ta ATH oluşturmuştu. BNB, bunun ardından bugün de 686,31 dolarla yeni bir ATH oluşturdu. Analistler BNB’nin daha da yükselmesini bekliyor.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin 8 Mayıs 2021’de 0.750 dolara çıktı. Dogecoin yeni bir ATH seviyesine ulaşarak tekrardan en büyük 5. kripto para birimi oldu. DOGE’nin bu artışının arkasında ise Elon Musk’ın SNL’ye çıkması yer alıyordu. Fakat DOGE, daha sonra ciddi bir düşüş yaşadı. 

Cardano (ADA)

İlk 5 kripto para birimlerinin yanı sıra Cardano da yükselişine devam ediyor. Cardano’nun bu haftaki hareketliliği ile beraber dün tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatı 1.82 ile belirlendi. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 1.77 dolardan işlem görüyordu. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner