Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta, Yeni Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşmayı Başaran Kripto Paralar

ATH kelime anlamı olarak "all time high" yani bir kripto paranın ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesini ifade eder.

bu hafta ath ulasan altcoinler

ATH kelime anlamı olarak “all time high” yani bir kripto paranın ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesini ifade eder.

CryptoDiffer tarafından sağlanan verilere göre geçtiğimiz hafta içerisinde 10 kripto varlık, tüm zamanlarının en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı.

Tabi ki bu kripto paralar genel olarak piyasa değerleri düşük olduğu için riskli varlıklar arasında yer alırlar. Örneğin Theta Token, geçtiğimiz hafta içerisinde tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0.547 dolar seviyesine yükseldikten kısa bir süre içerisinde düşüşe geçti ve yazım itibari ile 0.261 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu da kısa süre içerisinde kazanımlarının büyük bir bölümünü sildiği anlamına geliyor.

Benzer şekilde adını son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz LCX’de (LCX) geçtiğimiz hafta 0.0208 dolar seviyesine yükseldikten hemen sonra düşüşe geçti ve yazım itibari ile 0.0141 dolar seviyesine geriledi.

Kripto varlık piyasasında yeterli tecrübeye sahip değilseniz, bu tür kripto varlıklardan uzak durulması daha faydalı olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner