Yükleniyor...

Gelen Haberlerin Ardından Bu Altcoin Sert Düştü!

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından birisi olan OKEx etrafında yaşanan olumsuz gelişmeler, OKB’nin sert bir biçimde çakılmasına neden oldu

Gelen Haberlerin Ardindan Bu Altcoin Sert Dustu

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından birisi olan OKEx etrafında yaşanan olumsuz gelişmeler, OKB’nin sert bir biçimde çakılmasına neden oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

OKB, OKEx ticaret platformunun kullanıcılarına çeşitli özel avantajlar sağlayan, OK Blockchain Foundation tarafından sunulan, dünya çapında mevcut ERC-20 token’ıdır.  OKEx hakkında ortaya atılan tutuklama iddiaları OKB’nin düşüşe geçmesine neden oldu. Coingecko verilerine göre kripto para birimi son 24 saatte %12 oranında düşüş yaşadı. OKB, yazının yazıldığı sırada 5.17 dolardan işlem görüyordu.

okb
Kaynak: Coingecko

Twitter’da da kullanıcılar konu üzerine çeşitli yorumlarda bulunuyor. Happy Block isimli bir kullanıcı, bir grafik paylaşarak OKB’nin bugün içinde 2 kere ciddi düşüşler yaşadığını dile getirdi.

Kripto Para Piyasasında Ciddi Bir Düşüş Var

OKEx haberinin duyulmasının ardından başta Bitcoin (BTC) olmak üzere birçok altcoin’de de düşüşler yaşandı. Konuyla ilgili olarak analistler farklı farklı yorumlarda bulunuyor. Yerli kripto para topluluğunun önemli isimlerinden Locksmith, sorunun uzun süreceğini düşünmediğini söyleyerek, şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili arkadaşlar, OKEx haberi ile altlar güven sorunu sebebiyle düşüş yaşadı fakat bu hadiseden dolayı sorunun çok uzun süreceğini düşünmüyorum. Krizi fırsata çevirmek için haberi olup güçlü desteklere alarm kurdum. Piyasanın duruşuna göre takip edebilirsiniz, sevgiler.”

Bununla beraber bir diğer önemli analist Dr. Hardfork ise piyasadaki manipülatörlerin tek tek toplandığını dile getirdi.

Glassnode verilerine göre #OKEx cüzdanlarında yaklaşık 200.000 BTC (dolaşımdaki Bitcoin arzının %1,1’i) tutulmakta.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x