Yükleniyor...

Gemini, Genesis ile Birlikte Earn Platformuna Odaklandı

Kripto para borsası Gemini, Earn platformunu yeniden etkinleştirebilmek için Genesis ve Digital Currency Group (DCG) ile birlikte çözüm üretiyor.

Gemini Genesis ile Birlikte Earn Platformuna Odaklandi

Kripto para borsası Gemini, Earn platformunu yeniden etkinleştirebilmek için Genesis ve Digital Currency Group (DCG) ile birlikte çözüm üretiyor.

Kripto para endüstrisinde, son zamanlarda oldukça sancılı süreçler geçiyor. Bu süreçler, FTX iflası ile birlikte şiddetlendi. Süreçten etkilenen şirketlerden Genesis, 1 milyar dolarlık fon arayışına girdi. Genesis’in kripto borç verme platformu, geçtiğimiz günlerde FTX olaylarından etkilendiği için para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı. Şirketin bu açıklaması, Gemini için de olumsuz bir sonuç yarattı. Gemini, Earn platformunun Genesis ile ilişkili olduğunu ve bu nedenle para çekme işlemlerini durdurduğunu bildirdi. Gelişmelerin ardından, kripto borsası Gemini çözüm yolları arıyor.

Gemini, Genesis ile Birlikte Çözüm Arıyor

Kripto borsası Gemini, Earn protokolü için Genesis ve Digital Currency Group (DCG) ile ortak çalışma yürüttüğünü duyurdu.

Gemini, Twitter üzerinden yeni bir güncelleme paylaştı. Bu paylaşıma göre, borsanın en önemli önceliğinin kullanıcılar olduğunu dile getirdi. Ayrıca borsa, Genesis ve DCG’nin kullanıcıları kazanma yükümlülüklerini yerine getireceklerine inandığını aktardı.

Kripto borsası Gemini’nin, kripto borç verme ortağı Genesis ile birlikte yoğun geçen çalışmaları dikkat çekti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x