Yükleniyor...

Gemini ve Kraken Ana Ağ Lansmanından Önce Bu Altcoin’i Listeledi

Dünyaca ünlü kripto para borsaları Gemini ve Kraken, ana ağ lansmanından önce Filecoin (FIL) için desteklerini duyurdu.

Gemini ve Kraken Ana Ag Lansmanindan Once Bu Altcoini Listeledi

Dünyaca ünlü kripto para borsaları Gemini ve Kraken, ana ağ lansmanından önce Filecoin (FIL) için desteklerini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gemini ve Kraken, yarınki ana ağ lansmanından önce Filecoin (FIL) için ticaret desteğini açıkladı. Gemini bugün, FIL için para yatırma ve çekme işlemlerinin 15 Ekim’de Filecoin ana ağı başladığında açılacağını ve ticaretin bundan kısa bir süre sonra yapılacağını söyledi. Borsa, gözetim teklifi için FIL’i de destekleyecek. Kraken ise Pazartesi günü yaptığı açıklamada, FIL’de ticaretin 15 Ekim’de dört çiftle başlayacağını söyledi: FIL/USD, FIL/EUR, FIL/BTC ve FIL/ETH.

Yeni Bir Trend mi Yoksa İstisna mı?

Tarihsel olarak, listeleme duyuruları, belirli bir token’ın ana ağı başlatılıncaya kadar gelmez. Bunu yapan tek büyük borsalar gibi görünen Gemini ve Kraken’in yeni bir trend başlatmaya mı çalıştıkları yoksa her ikisinin de Filecoin için bir istisna mı yaptıkları belli değil.

Filecoin (FIL) Nedir? Ne İşe Yarar?

Protocol Labs tarafından geliştirilen Filecoin, merkezi olmayan bir depolama ağıdır. Kullanıcıların FIL kullanarak ağda kullanılmayan depolama alanı satın almalarını ve satmalarını sağlamak içindir. Proje üç yıldır geliştirilmektedir. 2017’de, Protocol Labs, ilk kripto para teklifi/ICO aracılığıyla sadece 30 dakikada 200 milyon dolar topladı. Ana ağın başlangıçta bu yılın Mart ayında başlatılması gerekiyordu, ancak birçok kez ertelendi.

Kraken’daki ürün başkan yardımcısı Jeremy Welch, The Block’a bunun şirketin normal listeleme stratejisinden “bir sapma” olmadığını söyledi:

“Kripto para hizmetleri geliştirme çabalarını inceleyen ve titiz bir uyum, yasal ve güvenlik sürecinden geçen sağlam bir inceleme çerçevesine sahibiz.”

Gemini, ise konuyla alakalı olarak sorulan hiçbir soruya yanıt vermedi.

Bu arada, bir Huobi sözcüsü The Block’a, borsanın ana ağı yayına girdikten sonra Filecoin’i listelemeyi planladığını söyledi. Binance ve OKEx temsilcileri, listeleme planları hakkında yorum yapmayı reddetti.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Posted
Posted
2 yıl önce

bu Borsalar sadece kripton ekosistem ütopya Listeleme almak zorundadır!

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x