Yükleniyor...

Gemini’den Bir İşten Çıkarma Dalgası Daha!

Son günlerde adını sıkça andığımız kripto para borsalarından biri olan Gemini, çalışanlarının yüzde 10'unu işten çıkarıyor.

gemini 1

Son günlerde adını sıkça andığımız kripto para borsalarından biri olan Gemini, çalışanlarının yüzde 10’unu işten çıkarıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gemini faiz getirisi sunduğu bir üründe çalıştığı Genesis Global Capital’in sorun yaşamasından nasibini aldı. Kripto para borsası daha önceden de işten çıkarma yapmıştı.

Gemini Çalışanlarının Yüzde Onunu İşten Çıkardı

The Information tarafından görüntülenen bir mesaja göre, kripto borsası Gemini Haziran ayından bu yana en az üçüncü işten çıkarma turunda personelinin yüzde 10’unu daha çıkarıyor.

Gemini, kripto borç veren Genesis Global Capital’in iflasından dolayı sorunlar yaşamaya başladı ve Earn hesabı sahiplerine para ödeyemedi. Gemini’nin kurucuları Cameron ve Tyler Winklevoss, Genesis’in ana şirketi olan Digital Currency Group ile Earn müşterilerine borçlu olunan 900 milyon doların üzerinde bir Twitter savaşına da girmişti.

Gemini’nin başkanı ve kurucu ortağı, görüntülenen dahili mesajda Cameron Winklevoss şunları söyledi:

“Bu yazdan sonra daha fazla indirim yapmaktan kaçınmayı umuyorduk, ancak sektörümüzdeki kötü aktörler tarafından sürdürülen kalıcı olumsuz makroekonomik koşullar ve benzeri görülmemiş dolandırıcılık, bize görünümümüzü gözden geçirmek ve personel sayısını daha da azaltmaktan başka seçenek bırakmadı.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x