Yükleniyor...

Genesis Alacaklı Listesi Yenilendi

Genesis'in iflas başvurusu davasının alacaklılar listesinde birçok isim yeniden düzenlendi.

Genesis Alacakli Listesi Yenilendi

Genesis‘in iflas başvurusu davasının alacaklılar listesinde birçok isim yeniden düzenlendi.

Genesis, geçtiğimiz hafta New York Güney Bölgesi ABD İflas Mahkemesi’ne iflas koruma başvurusunda bulundu. İflas başvurusunda bulunduğunda firma, ticari faaliyetlerini desteklemek ve yeniden yapılandırma sürecini kolaylaştırmak için yeterli likidite sağlamak üzere elinde 150 milyon dolardan fazla nakit olduğunu söyledi.

IRS ve SEC, Genesis Alacaklılar Listesinde

IRS ve SEC, Genesis iflas başvurusunda alacaklılar listesine eklendi.

İç Gelir Servisi (IRS), Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve ABD New York Güney Bölgesi Savcılığı, Pazartesi günü dosyalanan bir mahkeme belgesinde listelenen alacaklılardan bazıları arasındaydı. Alacaklıların birçoğunun ismi gizlendi. Diğerleri arasında hukuk firması Norton Rose Fulbright US LLP ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Stellar Development Foundation da bulunuyor.

Firma, geçen yıl kripto hedge fonu Three Arrows Capital ve FTX borsasının çöküşlerinin ardından mali bir darbe aldı. Firma, 16 Kasım’da kredi veren iştirakinden para çekme işlemlerini ve yeni kredi alımlarını durdurdu. Bundan önce Genesis Global Trading, kripto borsasının başarısızlığının ardından FTX’te 175 milyon dolar kaldığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner