Yükleniyor...

Genesis, Alacaklıları İle Önerilen Satış Planını Açıkladı

Genesis iflas başvurusunun ardından iflas alacaklılarıyla önerilen satış planı hakkındaki son gelişmeleri paylaştı.

genesis 5

Genesis iflas başvurusunun ardından iflas alacaklılarıyla önerilen satış planı hakkındaki son gelişmeleri paylaştı.

Genesis’in aktardığı bilgilere göre Digital Currency Group, her iki firmayı da satma sürecinin bir parçası olarak Genesis Global Trading’deki öz sermayesini bir holding şirketine devretmeyi planlıyor.

Genesis, DCG’nin Alacakları Konusunda İş Birliğine Gidecek

Geçtiğimiz ay Bölüm 11 iflas koruması başvurusu yapan Genesis Global Holdco, ana Digital Currency Group’un şirketin alacaklılarından bazılarını ödemesine yardımcı olmak için Genesis Global Trading ile birlikte planlanmış şirketin satış yol haritasının son haline dair açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde iflas mahkemesine sunulan bir teklife göre Digital Currency Group (DCG), her iki şirketi de satma ve mevcut bir krediyi yeniden yapılandırma çabasının bir parçası olarak Genesis Global Trading’deki öz sermayesini Genesis Global Holdco’ya devredecek.

Satış sürecinin kilometre taşlarından biri olarak görülen Genesis’in GGC alacaklıları, Ad Hoc Grup Danışmanları ve Digital Currency Group tarafından karşılıklı olarak kabul edilecek olan Genesis’in varlıklarının eşitleştirilmesi olacak. Eşleştirmeyle birlikte şirketler yeni hisselendirme üzerinden bölüşülecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner