Yükleniyor...

Genesis, Arabulucu Arıyor

İflas eden kripto kredi platformu Genesis, Digital Currency Group (DCG) anlaşmasını sonuca bağlamak için arabulucu arıyor.

genesis global iflas davasi

İflas eden kripto kredi platformu Genesis, Digital Currency Group (DCG) anlaşmasını sonuca bağlamak için arabulucu arıyor.

İflas eden kripto kuruluşu DCG ile olan anlaşmayı çözmek için çalışmalarını sürdürüyor. Firma, bir uzlaşmanın ana hatlarını çizen önkoşul belgesini Şubat ayında sundu.

Genesis, DCG ile Anlaşmazlığı Çözmek için Arabulucu Arıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İflas etmiş kripto kredi kuruluşu Genesis Global Holdco LLC, yeniden yapılanmasını denetleyen yargıçtan, ana şirketi Digital Currency Group ile bir anlaşmanın ana hatlarını kurtarmak için bir arabulucu atamasını istedi.

DCG Alt Sirketi Genesis Konusunda Sorusturuluyor

Genesis bir iflas başvurusunda şu açıklamalarda bulundu:

“Bu tartışmalar başlangıçta yeniden yapılanma ön şartında açık bırakılan sorunları çözmeye odaklanırken, daha yakın tarihli tartışmalar, arabuluculuk taraflarına bir çözüme ulaşmalarında yardımcı olmak için bir arabulucunun gerekli olduğunu açıkça ortaya koydu.”

DCG bir Tweet’te yaptığı açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

 “Alacaklıların bir kısmının mahkemeye sunulan bir uzlaşma anlaşmasından uzaklaşmaya karar verdi. DCG, adil bir sonuca ulaşma taahhüdünü sürdürüyor. Bununla birlikte yapıcı bir arabuluculuk sürecini dört gözle beklerken, yeni talepleri daha önce verdiğimiz tavizlerle karşılaşmamak istiyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x