Yükleniyor...

George Soros Fonu’ndan Fitzpatrick, Bitcoin Yerine Ethereum’u Tercih Ediyor

Soros Fund Management CEO'su Dawn Fitzpatrick, Bloomberg ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, Ethereum'un Bitcoin'e kıyasla "daha fazla çekiş" kazanacağını söyledi.

bitcoin ethereum 1

Soros Fund Management CEO’su Dawn Fitzpatrick, Bloomberg ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, Ethereum’un Bitcoin’e kıyasla “daha fazla çekiş” kazanacağını söyledi. Fitzpatrick, iklim etkisinin giderek daha fazla artacağını iddia ediyor. Bu, enerji tüketen Proof of Work konsensüs algoritmasına dayanan Bitcoin’in benimsenmesini engelleyebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum’un bu yılın ilerleyen günlerinde Proof of Stake’e geçerek güç tüketimini önemli ölçüde azaltması bekleniyor. Daha önce bildirildiği üzere kurucu ortak Vitalik Buterin, güncellemenin bu Ağustos gibi erken bir tarihte gerçekleşebileceğini söyledi.

Fitzpatrick ayrıca genel olarak, kripto paraların kalıcı olacağına inanıyor ve ana akım haline geldiğini ekliyor. Milyarder George Soros’un servetinin yöneticisi blockchain’in harika uygulamalara sahip olacağına ifade ediyor.

Geçen Ekim ayında Fitzpatrick, Soros’un aile fonunun bir miktar Bitcoin’e sahip olduğunu doğruladı. Aynı zamanda Fitzpatrick, hazine fonlarını kriptoda tutan şirketlerin yakın vadede savunmasız olduğuna inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x