Gerçeğe Dönüştürülebilen Kaykay NFT'leri Rekor Fiyata Satıldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Gerçeğe Dönüştürülebilen Kaykay NFT’leri Rekor Fiyata Satıldı

NFT projesi Azuki'nin fiziksel bir ürün haline dönüştürebilen kaykay NFT'leri şimdiye kadar satılan en pahalı kaykay oldu.

Gercege Donusturulebilen Kaykay NFTleri Rekor Fiyata Satildi

NFT projesi Azuki‘nin fiziksel bir ürün haline dönüştürebilen kaykay NFT’leri şimdiye kadar satılan en pahalı kaykay oldu.

Azuki, farklı ruh halleri sergileyen ve çeşitli aksesuarlarla süslenmiş, 10 anime karakterinden oluşan bir koleksiyon. Animeden ilham alan avatarlar projesindeki kaykayların her biri, henüz NFT olmasına rağmen şimdiye kadar satılan en pahalı sekiz kaykay arasında yerini aldı.

Azuki’nin Altın Kaykay Koleksiyonu Gerçeğe Dönüştürülebiliyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT projesi Azuki, fiziksel ürün olarak kullanılabilecek Altın Kaykaylar (Golden Skateboards) için bir müzayede gerçekleştirdi.

Azuki resmi Twitter hesabından, “Altın Kaykay, yeni bir hikaye anlatımı çağının önünü açan ilk PBT uygulamamızı sergileyen bir sanat ve teknoloji harikasıdır. Şimdiye kadar satılan en pahalı kaykay rekorunu kırdık (aslında şimdiye kadar satılan en pahalı 8 kaykay)” açıklamasını yaptı.

En düşük 200 ETH (261 bin 682 dolar) ve en yüksek 309 ETH‘ye (404 bin 298 dolar) satılan koleksiyon, şu anda yalnızca dijital biçimde satıldı. Fiziksel bir Altın Kaykay almak isteyenler için talep penceresi Kasım ayında açılacak. NFT’lerin gerçek bir kaykaya dönüştürülebilmesi sayesinde, koleksiyon dünyadaki en pahalı kaykay rekorunu kırıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x