Yükleniyor...

Gerçek Satoshi Olduğunu İddia Eden Meşhur İsim, Bakın Nereye İş Başvurusunda Bulunmuş!

Monero geliştiricisi Riccardo Spagni, podcaster Udi Wertheimer ve diğer birkaç kişi tarafından temsil edilen topluluk, kendisini gerçek Satoshi Nakamoto olarak tanıtan Craig Wright (CSW) hakkındaki bir gerçeği alaycı bir şekilde tiye alıyor.

csw

Monero geliştiricisi Riccardo Spagni, podcaster Udi Wertheimer ve diğer birkaç kişi tarafından temsil edilen topluluk, kendisini gerçek Satoshi Nakamoto olarak tanıtan Craig Wright (CSW) hakkındaki bir gerçeği alaycı bir şekilde tiye alıyor. Meğer CSW, Bitcoin’in ilk günlerinde Bitcoin Vakfı’nda bir iş başvurusunda bulunmuş!

O zamanlar Gavin Andersen, Bitcoin Vakfı’nın baş sorumlusuydu ve halen aynı pozisyonda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Herkesin aklındaki asıl soru: Bitcoin yaratıcısının bir iş bulmak zorunda kalmadan yaşamak için yeterli BTC’ye sahip olması gerekir ve bu durumda yaratıcı neden bir vakıfta işe girmek ister?
Burada ünlü Bitcoin geliştiricisi Gavin Andersen’in, Craig Wright’ın BTC mucidi olduğu iddialarını desteklediğini hatırlatmakta fayda var.

Ayrıca, gerçek BTC mucitinin düşük profilli kalması gerektiği de düşünülebilir. Yine de önde gelen kripto topluluğu üyeleri; bu gerçeğin CSW’nin Satoshi Nakamoto olduğu iddialarını baltalayan bir şey olduğuna inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x