Yükleniyor...

Gerçek Walter White, Kripto Para İle Uyuşturucu Ticareti Yaparken Yakalandı

Harborought Mail'in haberine göre, Ingiltere'de evinden milyarlık uyuşturucu imparatorluğunu yöneten eski bir KFC çalışanı olan Paul Johnson, yaklaşık 2.

walther white

Harborought Mail’in haberine göre, Ingiltere’de evinden milyarlık uyuşturucu imparatorluğunu yöneten eski bir KFC çalışanı olan Paul Johnson, yaklaşık 2.3 milyon doları ile yakalandı.

Bitcoin (BTC) yardımı ile dark web’de uyuşturucu ticareti yapan Johnson, çıkarıldığı mahkemece sekiz yıl hapse mahkum edildi.

Fast food zincirindeki işinden ayrıldıktan sonra, çay şirketi adı altında tüm zamanını yasadışı hobisine yönelten Johnson, tıpkı ünlü dizi Breaking Bad’de yer alan Walter White karakteri gibi; mütevazi bir evde, ikinci el almış olduğu araba ile yaşamına sürdürdü.

Johnson’un evinde yapılan arama sonucunda, tavan arasında çok sayıda uyuşturucu madde ve aktif olarak kripto para ticareti için kullanılan bir dizüstü bilgisayara el konuldu.

32 yaşındaki Johnson ilk ifadesinde, üniversiteden mezun olduktan sonra kendine uygun iyi bir iş bulamadığı için bu yolu seçtiğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner