Yükleniyor...

Getty Images, Candy Digital Arşivinden İlk NFT’lerini Yayınlayacak

Getty Images, Candy Digital ile olan NFT arşivindeki ilk NFT'leri yayınlayacağını açıkladı.

NFT Piyasasi Bu Noeli de Sancili Gecirdi

Getty Images, Candy Digital ile olan NFT arşivindeki ilk NFT’leri yayınlayacağını açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Getty Images’ın Candy Digital ile ortaklaşa çıkardığı NFT arşivinden ilk NFT’ler yayınlanacak. Serideki NFT’lerin bir kısmı 1970’lerden bazı fotoğrafları da içeriyor.

Getty Images, Candy Digital Arşivindeki NFT’leri Yayınlıyor

Getty Images ve Candy Digital, nadir fotoğrafları NFT olarak satacak. Koleksiyon, ünlü fotoğrafçılar tarafından 1970’lerden birkaç ikonik fotoğraf içeriyor.

Fotoğraf devi Getty Images, nadir bulunan fotoğrafları ilk kez NFT biçiminde bireysel koleksiyonerlerin kullanımına sunuyor. 

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 1970’lerin müzik ve kültür koleksiyonundan fotoğraflar, NFT platformu Candy Digital ile ortaklık yoluyla sunulan teklifin bir parçası olarak satışa sunulacak. Lansmanın bir parçası olarak Candy Digital, 7 Mart ile 15 Mart arasında ücretsiz bir tanıtım NFT‘si de verecek.

Koleksiyon 21 Mart’ta Candy’nin internet sitesinde 25 dolar ile 200 dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunulacak. Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Portekiz, İspanya ve Birleşik Krallık’taki alıcılara sunulması planlanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x