Yükleniyor...

Glassnode’un Son Verileri Ethereum’daki İyileşmeleri Gösteriyor

Glassnode'un en son verileri, aktif Ethereum (ETH) tedarikinin 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştığını, yeni cüzdan sayısının arttığını ve blockchain’in daha hızlı çalıştığını ortaya koyuyor.

ethereum glassnode

Glassnode’un en son verileri, aktif Ethereum (ETH) tedarikinin 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştığını, yeni cüzdan sayısının arttığını ve blockchain’in daha hızlı çalıştığını ortaya koyuyor.

Analitik şirketi Glassnode tarafından paylaşılan veriler, en popüler ikinci kripto para olan Ethereum’un (ETH) aktif arzının üç ayın en yüksek seviyesine ulaştığını gösteriyor. Ayrıca Ethereum’un diğer bazı temellerinin iyileştiği de belirtildi. Dijital bir para biriminin aktif arzı, belirli bir süre boyunca aktarılan kripto para miktarını ifade eder. Glassnode tarafından paylaşılan verilere göre ETH aktif tedariki 20.653.710.315’lik yeni bir yüksekliğe ulaştı. Bu metrik tarafından ölçülen aktif tedarik, hem perakende hem de kurumsal sahipler tarafından aktarılan kriptoyu içeriyor.

Glassnode ayrıca 27 bin ETH (yani 5.529.139 dolar) transfer eden büyük bir Güney Kore borsasının verilerini de paylaştı.

Diğer İyileştirmeler

Glassnode, Ethereum için diğer temel faktörlerin son zamanlarda iyileştiğini bildirdi. Yeni ETH adreslerinin sayısı da üç ayın en yükseği 4.470.875’e yükseldi. Buna ek olarak, analiz şirketinin verilerine göre, ETH zincirinde üretilen yeni bloklar arasındaki ortalama aralık artık yüzde 5,1 daha da küçülerek 9 bin 292 oldu. Etherscan’a göre, 22 Mayıs itibariyle, yeni bir Ethereum bloğu oluşturmak için gereken süre ise 13.32 saniye.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner