Yükleniyor...

Gleb Kostarev: Türkiye Kripto İçin Harika Bir Yer

İstanbul Blockchain Week'e katılan Binance Asya Bölge Müdür Gleb Kostarev, Coinkolik ekibinin sorularına yanıt verdi.

İstanbul Blockchain Week’e katılan Binance Asya Bölge Müdür Gleb Kostarev, Coinkolik ekibinin sorularına yanıt verdi.

İstanbul Blockchain Week, sektörün paydaşlarını bir araya getirdi. Etkinliğe katılan birçok önemli isim İstanbul’da bulunmalarından dolayı oldukça heyecanlı olduklarını dile getirdi. Etkinlik katılımcılarına kapılarını 14 Kasım’da açtı.

“Yatırımcıları Varlıklarını Doğru Yönetmeleri İçin Eğitiyoruz”

Binance Asya Bölge Müdürü Gleb Kostarev, İstanbul Blockchain Week kapsamında Coinkolik ekibinin sorularını yanıtladı.

Gleb Kostarev, gündemdeki olayları değerlendirirken Türkiye’nin kripto para ve Blockchain teknolojisindeki rolünü değerlendirdi. Kostarev, ayrıca regülasyonlar hakkında da fikir verdi.

“Binance olarak endüstriye yardım etmek için fon oluşturduk. Bu tarz zorlu dönemlerde ekosistemin gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz. Ek olarak yatırımcılarımıza da varlıklarını nasıl yönetebilecekleri hakkında eğitimler veriyoruz. Türkiye kripto paralar için harika bir yer. İstanbul’a geldiğimden beri birçok trader ve kripto reklamı görüyorum. Bence burada kripto benimsemesi oldukça yüksek. Türkiye ileride Kripto Hub olarak bir görev üstlenebilir. Regülasyonların gelmesi için dünyanın birçok farklı yerindeki düzenleyicilerle görüşüyoruz hatta Türkiye özelinde CZ Maliye Bakanı ile görüşme gerçekleştirdi. Düzenleyicilere fikir vererek ekosistemin gelişmesi için çalışıyoruz”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x