Yükleniyor...

Goldman Sachs Anketine Göre Katılımcıların %22’si Bitcoin (BTC) Fiyatında 100.000 Dolar Bekliyor

Yatırım bankacılığı devi Goldman Sachs, yatırımcıların yükseliş eğilimi gösterdiğini öne süren Bitcoin (BTC) ve dijital varlıklar üzerine yaptığı anketin sonuçlarını yayınladı.

goldman sachs anketine gore katilimcilarin yuzde 22 si bitcoin fiyatinda 100000 dolar bekliyor

Yatırım bankacılığı devi Goldman Sachs, yatırımcıların yükseliş eğilimi gösterdiğini öne süren Bitcoin (BTC) ve dijital varlıklar üzerine yaptığı anketin sonuçlarını yayınladı.

New York merkezli firma, dijital varlıklar konusunda yalnızca 280 müşteriyle anket yaptı. Goldman Sachs’tan Max Milton tarafından Perşembe günü paylaşılan sonuçlar bu kişilerin %40’ının kripto para birimlerine yatırım yaptığını ortaya koyuyor. Bu arada, yanıt verenlerin %60’ından fazlası dijital varlıklarının önümüzdeki 1-2 yıl içinde artmasını bekliyor. Ankete katılanların yaklaşık %20’si, önümüzdeki 12 ay içinde Bitcoin’in 100.000 doların üzerinde işlem yapmasını bekliyor.

Screen Shot 2021 03 04 at 11.18.44 PM

The Block’un bu hafta başlarında bildirdiği gibi, Goldman Sachs, Bitcoin ticaret masası operasyonunu yeniden canlandırıyor gibi görünüyor.

Hareket, Bitcoin’in fiyatı 50.000 dolar seviyesi ile bir kez daha flört ederken geliyor. Banka ilk olarak 2018’de vadeli işlemleri temizleyen ve teslim edilemeyen vadeli işlemlerin alım satımını yapan bir Bitcoin masası başlatmıştı.

Bir kaynağa göre, masa Mart ayı ortasında yeniden açılacak. En azından başlangıç ​​için kendi başına Bitcoin ticareti olmayacak. Şirket şimdilik, varlığa bağlı türevlerin ticareti ve Bitcoin için alt saklama imkanı sunma adına üçüncü taraf bir saklama sağlayıcısı ile nasıl çalışabileceğini araştırıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x