Yükleniyor...

Goldman Sachs CEO’sundan “Kripto Evrimi” Vurgusu

Dünyaca ünlü banka Goldman Sachs'ın CEO'su David Solomon, CNBC'de verdiği röportajda, önümüzde yıllar içerisinde kripto para sektöründe "büyük bir evrim" yaşanabileceğini ifade etti.

goldie

Dünyaca ünlü banka Goldman Sachs’ın CEO’su David Solomon, CNBC’de verdiği röportajda, önümüzde yıllar içerisinde kripto para sektöründe “büyük bir evrim” yaşanabileceğini ifade etti.

“Kripto para sektörü gelişiyor. Önümüzdeki yıllarda da kripto para sektörünün nasıl gelişeceğine dair büyük bir evrimin yaşanacağını düşünüyorum.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Goldman Sachs, düzenleyiciden gelen tüm engellere rağmen, müşterilerden gelen mevcut talep doğrultusunda kripto paralar için destek sunmanın yollarını arıyor. Bankanın CEO’su, bankanın kripto paralar için “proaktif bir biçimde” düşündüğünü kaydetti.

“Kripto para birimleri ve paranın dijitalleşmesi hakkında proaktif bir biçimde düşünmeye devam ediyoruz.”

Goldman Sachs, Kripto Sektörüne Tekrar İlgi Gösteriyor

Goldman Sachs, 2018 yılında kripto para ticareti yapmaktan vazgeçmiş, ancak sektöre artan ilginin ardından tekrardan bu konu üzerinde çalışmaya başlamıştı. Goldman Sachs, müşterilene kripto para hizmeti sunmanın yollarını arıyor.

Goldman Sachs yöneticilerinden Mary Rich, müşterilerin kripto para birimlerini enflasyondan korunma aracı olarak gördüklerini ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x