Yükleniyor...
AL / SAT
Paribu İlk Adım
Anasayfa Bitcoin Haberleri Goldman Sachs'ın Eski Ortağı: Bitcoin “%100 Yatırım Yapılabilir” Bir Varlık!

Goldman Sachs’ın Eski Ortağı: Bitcoin “%100 Yatırım Yapılabilir” Bir Varlık!

ABONE OL:google-news

Bitcoin son günlerde ciddi değer kayıpları ile karşı karşıya kaldı. Bu süreçte BTC için “öldü” sözleriyle öngörülerini paylaşan birçok analist ve uzman oldu. Kimileri Bitcoin’in ölüm sarmalına girdiğini iddia etti. Ancak Goldman Sachs’ın eski ortağı Charles McGarraugh, Bitcoin’de ölüm naranları atanlardan farkı düşünüyor ve Bitcoin’i “%100 yatırım yapılabilir” bir varlık olarak vurguluyor.

Charles Mcgarraugh: Bitcoin “Harika” Bir Varlık!

Trader’lar, analistler, yatırımcılar ve eleştirmenler gibi gözü teknik analiz grafikleri, üçgenleri ve mumlarında olanlar, değişen bir küresel ekonomide Bitcoin’in rolünü anlamlandırmaya çalışıyorlar. Fiyat dalgalanmalarının ötesinde, Blockchain piyasa müdürü Charles McGarraugh, Bitcoin anlatımını satın alarak kripto para birimini “%100 yatırım yapılabilir” olarak nitelendirdi. Ünlü uzman Charles McGarraugh, “Dijital Varlıkların Geleceği” konulu bir etkinlikte bir varlık olarak Bitcoin’in gücünü ortaya koyan önemli faktörleri vurguladı. Charles McGarraugh konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin harika bir özellik… Çünkü mülkiyet haklarınız sadece özel anahtara  bağlı… Bitcoin yasal bir sistemin esiri değil.  Politik açıdan benim görüşüme göre, Batı sisteminin çoğunda dünyada olup bitenler, eşitsizlik üzerine bir savaşa doğru yöneldiğimizdir. Politika yapıcılar çok uzun zamandır sermaye için çalışıyorlar… Ancak Bitcoin herkese aynı olanakları sunuyor. Kripto para piyasasında derinlik, likidite ve benimsenme oranı düşük. Bu nedenle piyasada her iki yönde de dalgalanma meydana geliyor. Çünkü piyasa henüz olgunlaşmadı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar