Yükleniyor...

Goldman Sachs’ın Eski Ortağı: Bitcoin “%100 Yatırım Yapılabilir” Bir Varlık!

Bitcoin son günlerde ciddi değer kayıpları ile karşı karşıya kaldı.

BİTCOİN BTC

Bitcoin son günlerde ciddi değer kayıpları ile karşı karşıya kaldı. Bu süreçte BTC için “öldü” sözleriyle öngörülerini paylaşan birçok analist ve uzman oldu. Kimileri Bitcoin’in ölüm sarmalına girdiğini iddia etti. Ancak Goldman Sachs’ın eski ortağı Charles McGarraugh, Bitcoin’de ölüm naranları atanlardan farkı düşünüyor ve Bitcoin’i “%100 yatırım yapılabilir” bir varlık olarak vurguluyor.

Charles Mcgarraugh: Bitcoin “Harika” Bir Varlık!

Trader’lar, analistler, yatırımcılar ve eleştirmenler gibi gözü teknik analiz grafikleri, üçgenleri ve mumlarında olanlar, değişen bir küresel ekonomide Bitcoin’in rolünü anlamlandırmaya çalışıyorlar. Fiyat dalgalanmalarının ötesinde, Blockchain piyasa müdürü Charles McGarraugh, Bitcoin anlatımını satın alarak kripto para birimini “%100 yatırım yapılabilir” olarak nitelendirdi. Ünlü uzman Charles McGarraugh, “Dijital Varlıkların Geleceği” konulu bir etkinlikte bir varlık olarak Bitcoin’in gücünü ortaya koyan önemli faktörleri vurguladı. Charles McGarraugh konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin harika bir özellik… Çünkü mülkiyet haklarınız sadece özel anahtara  bağlı… Bitcoin yasal bir sistemin esiri değil.  Politik açıdan benim görüşüme göre, Batı sisteminin çoğunda dünyada olup bitenler, eşitsizlik üzerine bir savaşa doğru yöneldiğimizdir. Politika yapıcılar çok uzun zamandır sermaye için çalışıyorlar… Ancak Bitcoin herkese aynı olanakları sunuyor. Kripto para piyasasında derinlik, likidite ve benimsenme oranı düşük. Bu nedenle piyasada her iki yönde de dalgalanma meydana geliyor. Çünkü piyasa henüz olgunlaşmadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner