Yükleniyor...

Google Cloud, Band Protocol’ü Entegre Ederek BAND Değerini %40 Arttırdı

Band Protocol (BAND), Google'ın BAND oracle'larını Google Cloud'a entegre eden projeye katıldığını duyurdu.

band

Band Protocol (BAND), Google’ın BAND oracle’larını Google Cloud’a entegre eden projeye katıldığını duyurdu. Band Protocol fiyatı bu gelişmeye anında tepki verdi ve %40 oranında artış göstererek yeni bir ATH seviyesine ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Google Cloud’un resmi sayfası, Band Protocol’ün mekanizmasını ve entegrasyonunun iki şirkete de nasıl yardımcı olacağını açıklayan bir makale yayınladı.

Band Protocol oracle’ları, Google BiqQuery’ye tam olarak entegre edilecek ve tüm sermaye piyasalarına doğru fiyat verilerinin sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Bu ortaklık, Band Protocol’ünün kullanım alanlarını genişletmesine ve BandChain’de bulunan verileri de daha da genişletmesine olanak tanıyacaktır. Band’ın ana odak noktası, herkesin her türlü harici veri için merkezi olmayan oracle’ları kullanmasına izin vermektir.

Band Protocol Fiyatı Patladı

Band Protocol fiyatı, Google Cloud entegrasyonu haberinin ardından %40 civarında bir patlama yaşadı. Varlık 23.3 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı.

Bu noktanın üzerindeki bir kırılma, Band Protocol fiyatını %123.6 Fibonacci seviyesinde 26.1 dolara ve %141.4 seviyesinde 28.31 dolara kadar yükseltebilir.

Bununla birlikte, son 30 gün içinde taşınan BAND tokenlerının ortalama kar veya zararını gösteren MVRV oranı (30d), BAND’ın bir düzeltmeye hazır olduğunu gösteren yaklaşık %15 olan tehlike bölgesinin önemli ölçüde üzerinde yükseldi.

En önemli destek seviyesi, %78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesi olan 20.71 dolardır. Bu noktanın altındaki bir kırılma, Bant Protocol fiyatını %61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesinde 18.68 $ ‘a kadar düşürebilir.

Band Protocol, yazı kaleme alındığı sırada Coingecko verilerine göre 21.90 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x