Yükleniyor...

Google Cloud, Ronin Ağındaki İşlemlerini Doğrulayacak

Google Cloud, Axie Infinity'nin Ethereum yan zinciri Ronin için doğrulayıcı Node çalıştırmayı kabul etti.

Google Cloud Axie Infinitynin Ronin Agindaki Islemlerini Dogrulayacak

Google Cloud, Axie Infinity’nin Ethereum yan zinciri Ronin için doğrulayıcı Node çalıştırmayı kabul etti.

Google Cloud daha önce diğer blok zinciri ve dağıtık defter tabanlı ağlarla ortaklık kurmuştu. Ayrıca, video platformu başlangıcı Theta Labs için işlemleri doğrulamış ve Hedera Hashgraph yönetim kuruluna katılmıştı. Son olarak Axie Infinity’nin geliştiricisi Sky Mavis ile anlaşma yaptı.

Google Cloud, Axie Infinity için Doğrulama Görevini Üstleniyor

Bugün Sky Mavis, Google Cloud ile uluslararası teknoloji devinin bulut bilişim bölümünün Ronin üzerinde bir doğrulayıcı Node çalıştırmasını sağlayacak bir anlaşmaya vardığını duyurdu.

Yapılan anlaşmaya göre, Google Cloud, Ethereum yan zincir ağının güvenliğini sağlamaya ve işlemleri işlemeye yardımcı olacak. Sky Mavis temsilcisi, anlaşmanın belirli şartlarını paylaşmayı reddetti.

Google Cloud tarafından ise şunlar söylendi:

“Topluluk oluşturma, ortak mülkiyete ilham veren bir oyna ve kazan konsepti uygulayan Sky Mavis, bulutun blok zincir teknolojilerinin bireyler için inovasyon ve değer yaratmasını nasıl sağlayabileceğinin güçlü bir örneğidir”

Decrypt’te yer alan habere göre, Google Cloud 2020’den beri zaten girişimin stratejik ortağıydı ve ilişkide yeni bir adım atıldı. Bulut çözümleri firması Searce ise iş birliğine yardımcı olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner