Yükleniyor...

Google da, Yahoo’dan Sonra Bitcoin Fiyatlarını Gösteriyor

Yahoo'nun Bitcoin fiyatlarını kullanıcılarına sunmasından bir süre sonra, Google Finans da Bitcoin fiyatlarını kullanıcıları için listeleme kararı aldı.

Yahoo’nun Bitcoin fiyatlarını kullanıcılarına sunmasından bir süre sonra, Google Finans da Bitcoin fiyatlarını kullanıcıları için listeleme kararı aldı. Kullanıcılar, Bitcoin fiyatlarının dışında, piyasa ile ilgili bilgiler ve önemli haberlere erişim sağlayabilecekler.

Google Finans üzerinde BTC/TL paritesini ve  Dolar, Euro, Yen, Renminbi gibi para birimleri üzerinden kur hesaplayabiliyorsunuz.

Sağ alt kısımda, Bitcoin fiyatının anlık olarak bir çok para birimi üzerinden kurlarını görebilirsiniz.

Yahoo! Finans, Bitcoin fiyatlarını daha önce kullanıcılarına sunmuş ve Bloomberg de Bitcoin fiyatlarını kendi terminalinde göstermeye başlamıştı. Google “Ideas and Former Technology” direktörü Jared Cohen, daha önce “Hepimiz tarafından açıkça görülüyor ki, Bitcoin benzeri kripto para birimleri bizler için kaçınılmaz.” açıklamasında bulunmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner