Yükleniyor...

Google Eski CEO’su, Bitcoin Teknolojisini Olağanüstü Olarak Tanımlıyor

2014'teki bir videonun tekrardan yayınlanmasıyla Google Eski CEO'su Eric Schmidt'in Bitcoin'in (BTC) kriptografik başarısını olağanüstü bulduğu ortaya çıktı.

Google Eski CEOsu Bitcoini Olaganustu Goruyor

2014’teki bir videonun tekrardan yayınlanmasıyla Google Eski CEO’su Eric Schmidt’in Bitcoin’in (BTC) kriptografik başarısını olağanüstü bulduğu ortaya çıktı.

Schmidt 2014 yılında Bilgisayar Tarihi Müzesi’nde konuşurken, Bitcoin’in oldukça değerli bir teknoloji olduğunu ancak varlığın para birimi olarak kullanılmasındaki sakıncalarını dile getirdiği görülüyor.

Bitcoin teknolojisinin ileride daha fazla kurumda kullanılabileceğini söyleyen Schmidt, Bitcoin benimsenmesinin oldukça düşük olduğu yıllarda gösterdiği duruş varlığın beklentileri için destek olarak görülebilir.

Schmidt katıldığı bir panelde, Bitcoin’in dikkate değer bir başarı olduğunu ve dijital dünyada kopyalanamayan bir değer yaratma yeteneğinin paha biçilemez olduğunu söyledi. Bitcoin teknolojisinin kopyalanamaz defterlere sahip olması inanılmaz bir gelişme, pek çok insan bunun üzerine iş kuracak dedi.

Schmidt’in Kriptoya İlgisi

Eric Schmidt’in kriptoya ilgisi kriptonun alındaki teknolojiye hayranlığından kaynaklanıyor yeni yaptığı bir açıklamada Web3’e olan ilgisini paylaştı:

Birey olarak kimliğinizi kontrol edebileceğiniz ve otoritenin olmayacağı yeni bir internet modeli çok ilgi çekici. Çok baştan çıkarıcı ve merkeziyetsiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner