Yükleniyor...

Google’dan Kripto Para Uygulamalarına Yasak!

Google'ın Android için uygulama mağazası Play Store, herhangi bir uyarıda bulunmadan veya neden belirtmeden birden fazla kripto para uygulamasını yasaklayarak mağazadan kaldırdı.

Google Play Store Kripto Para Uygulamaları

Google’ın Android için uygulama mağazası Play Store, herhangi bir uyarıda bulunmadan veya neden belirtmeden birden fazla kripto para uygulamasını yasaklayarak mağazadan kaldırdı.

International Business Times tarafından hazırlanan rapora göre Google, CoinDesk ve Cointelegraph da dahil olmak üzere uygulama mağazasındaki birden fazla kripto para haber uygulamasını kaldırarak kripto para endüstrisini hedef aldı.

Haber siteleri, Bitcoin ve Blockchain’le ilgili diğer birçok uygulama 2 Mart’ta Android kullanıcılar için kullanılamaz hale geldi. Yasak haberini ilk duyuran Cointelegraph, Google’ın herhangi bir açıklama veya uyarıda bulunmadan uygulamalarını kaldırdığını iddia etti.

Benzer şekilde Google, popüler Ethereum cüzdanı ve merkeziyetsiz uygulama (DApp) tarayıcısı olan MetaMask’ı Aralık ayında Google Play Store’dan kaldırmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner