Yükleniyor...

Google’dan Kripto Para Uygulamalarına Yasak!

Google'ın Android için uygulama mağazası Play Store, herhangi bir uyarıda bulunmadan veya neden belirtmeden birden fazla kripto para uygulamasını yasaklayarak mağazadan kaldırdı.

Google Play Store Kripto Para Uygulamaları

Google’ın Android için uygulama mağazası Play Store, herhangi bir uyarıda bulunmadan veya neden belirtmeden birden fazla kripto para uygulamasını yasaklayarak mağazadan kaldırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

International Business Times tarafından hazırlanan rapora göre Google, CoinDesk ve Cointelegraph da dahil olmak üzere uygulama mağazasındaki birden fazla kripto para haber uygulamasını kaldırarak kripto para endüstrisini hedef aldı.

Haber siteleri, Bitcoin ve Blockchain’le ilgili diğer birçok uygulama 2 Mart’ta Android kullanıcılar için kullanılamaz hale geldi. Yasak haberini ilk duyuran Cointelegraph, Google’ın herhangi bir açıklama veya uyarıda bulunmadan uygulamalarını kaldırdığını iddia etti.

Benzer şekilde Google, popüler Ethereum cüzdanı ve merkeziyetsiz uygulama (DApp) tarayıcısı olan MetaMask’ı Aralık ayında Google Play Store’dan kaldırmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x