Yükleniyor...
Sponsored

Google Ödemeler İçin Coinbase’i Seçti

Google, kripto paralarla bulut ödemeleri almak için Coinbase'i seçti ve Coinbase'in saklama yöntemini kullanacak.

Google Odemeler Icin Coinbasei Secti

Google, kripto paralarla bulut ödemeleri almak için Coinbase‘i seçti ve Coinbase’in saklama yöntemini kullanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Google önümüzdeki yıl bir grup müşterisinin bulut hizmetleri için kripto paralarla ödeme yapmasını kabul edecek. Google ödemeleri almak için de Coinbase’i yetkili seçti.

Google Kripto Para ile Ödemeler İçin Coinbase’i Seçti

Google önümüzdeki yıl sumayı planladığı bulut hizmetlerin kripto para ile ödenmesi fikrinde ödemeleri almak için Coinbase’i seçti. Google, ödemeleri almanın dışında kripto paraların depolanması ve ticareti için de Coinbase’in bir hizmeti olan Coinbase Prime’ı kullanacak. Ayrıca Google bazı uygulamalarını Amazon’un Web servisinden Google’ın bulutuna taşıyacak.

Google bugün Coinbase’e güveneceğini söyledi. Coinbase, Google’ın bulut altyapısından yararlanacağını belirtirken bazı müşterilerin 2023’ün başlarında kripto paralarla bulut hizmetleri için ödeme yapılabilmesini hedefliyor.

Google’ın Cloud Next konferansında duyurulan anlaşmaya ek olarak, Google’ın rakiplerinin kripto para ile ödeme yapma fırsatı sunmuyor olmasından dolayı Google’ı öne geçirebileceğini belirtildi.

Başkan yardımcısı ve genel müdür ve platform başkanı Amit Zavery, Google Cloud Platform altyapı hizmetinin başlangıçta Coinbase Commerce hizmetiyle entegrasyon sayesinde Web3 dünyasında kripto para birimiyle ödeme yapmak isteyen müşterilerden kripto para ödemelerini kabul edeceğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x