Yükleniyor...

Google, Web3 Programını Genişletiyor

Google, Web3 programına 11 Blockchain firması daha ekleyerek genişletiyor.

google

Google, Web3 programına 11 Blockchain firması daha ekleyerek genişletiyor.

Blockchain sektörünün genişlemesi ve benimsenmesinin artmasının ardından büyük şirketler de sektöre katılmaya devam ediyor. Web3 alanında adımlarıyla gündeme gelen Google, Web3 programını genişletiyor.

Google, Web3 Programına 11 Yeni Blockchain Firması Ekledi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Google, Web3 startup programını genişleterek 11 Blockchain şirketini programın bir parçası yapacak. Alphabet’in teknoloji şirketi, Google for Startups Cloud Programını büyüttü. 25 Nisan itibariyle Alchemy, Aptos, Base, Celo, Flow, Hedera, Nansen, Near, Polygon, Solana ve Thirdweb gibi Web3 firmalarını programa dahil etti.

Blockchain analitik firması Nansen, aynı gün gerçek zamanlı Blockchain verileri sağlamak için Google Cloud ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Google Cloud Solana icin Destek Ekleyecegini Duyurdu

Google Cloud‘un Web3 startup’ları için firmaların fon sağlayıp sağlamadığına göre ayrılan iki hizmet sunuyor. Tohum yatırımı öncesi şirketler, Google’ın katılacağı Paris Blockchain Week, Consensus ve TOKEN2049 Singapur gibi etkinliklere erişimle iki yıl boyunca geçerli krediler alabilecek. Bu yatırımlar ise 2.000 ABD dolarına kadar Google Cloud kredisi olarak şirketlere verilecek. Yatırım alan startup’lar için ise Google Cloud ve Firebase kullanımı için 200.000 ABD Doları’na kadar kredi, 12.000 ABD Doları değerinde Google Cloud Enhanced Support kredisi ve 12 aylık ücretsiz Google Workspace Business Plus fırsatı bulunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x