Anasayfa Altcoin Haberleri Google'ın İş Birliği İçerisinde Olduğu Üç Altcoin

Google’ın İş Birliği İçerisinde Olduğu Üç Altcoin

ABONE OL:google-news

Birçok büyük şirket gibi Google’da geçtiğimiz yıldan itibaren, kendisine ileride kâr getireceğini düşündüğü kripto para projelere yatırım yapmaya devam ediyor.

Özellikle Google’ın Kurucu Ortağı Sergey Brin, günümüzün ve geleceğimizin teknolojisi olarak görülen kripto paralara ve blockchain teknolojisi ile oldukça ilgili. Brin sadece kripto paralar ile ilgili olmakla yetinmiyor ve geleceğe dönük olarak Google çatısı altında yeni bir blockchain oluşturma hayallerini taşıyor.

İlerleyen zamanlarda kendi kripto parasını ve blockchain ağını oluşturması oldukça yüksek ihtimal olan Google, bu süreçte de bazı altcoinlere yatırım yapıyor. Şimdi hep birlikte Google’ın yatırım yaptığı altcoinleri inceleyelim.

Hedera Hashgraph (HBAR)

Google, geçtiğimiz günlerde Hedera Hashgraph’ın yönetim kurulu üyesi olduğunu ve konsey üyesi olarak Hedera ağında bir node çalıştıracağını açıklamıştı. Google tarafından desteklendiği haberinin duyulmasının ardından yüzde 270’lik bir atış yaşayan Hedera, dağıtık defter teknoloji ile Google’ın ilgisi çekmeye başarmıştı ve bu ilgi sonuç olarak bir ortaklığa dönüştü.

Chainlink (LINK)

Özellikle birçok kripto para yatırımcısı ve traderi tarafından daha iyi yerlerde görülmek istenen Chainlik (LINK) ile Google arasında geçtiğimiz Haziran ayında bir iş birliği başlatıldı. Bu işbirliği, Google Cloud’un kullanıcılarının BigQuery’ye bağlanmak için Chainlink’i kullanabilmeleri içeriyor. Yapılan iş birliğinin ortaya çıkmasının ardından ciddi fiyat artışı yaşan LINK, ilerleyen günlerde daha yüksek seviyelerde olacağının işareti veriyor.

Theta (THETA)

Teknoloji devi Google son olarak Theta Labs ile bir iş birliği yaptığını açıkladı. THETA daha önce başka bir teknoloji devi olan Samsung ile bir ortaklık başlattı ve bu ortaklık neticesinde kripto paranın değerinde yükselişler gözlemlendi. Daha sonra ise Google ile iş birliği ortaya çıkan Theta şimdiki seviyesi gelmeden önce ciddi bir yükseliş yaşadı.

Her geçen gün kripto piyasasına devletlerin ve büyük şirketlerin ilgisi daha çok artıyor. Yaşanan bu artış ile birlikte ilerleyen günlerde de küresel anlamda dev sayılabilecek şirketlerin kripto paralar ile girdiği iş birliklerine şahit olmamız oldukça muhtemel.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Semih Alkan
Semih Alkan
Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

Bizi Takip Edin

920BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,542TakipçilerTakip Et
587AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar