Yükleniyor...

Grafikler Asla Yalan Söylemez: Bitcoin Balinası BTC’nin 16.000 Dolar Olacağı Tarihi Açıkladı!

Birkaç hafta önce 10 bin doları geçerek dikkatleri üzerine çeken Bitcoin, 9.

Grafikler Asla Yalan Söylemez Bitcoin Balinası BTC’nin 16.000 Dolar Olacağı Tarihi Açıkladı

Birkaç hafta önce 10 bin doları geçerek dikkatleri üzerine çeken Bitcoin, 9.000 doların üzerinde durmak için mücadele ediyor. Bu mücadele Cuma günü de devam etti. Lider kripto para art arda üçüncü kez günü zararla kapattı.

Her şeye rağmen kripto para balinası AngeloBTC, Bitcoin’in 16.000 dolara yükselebileceğini ve bunun dört ay içinde gerçekleşeceğini söyledi.

Bitcoin (BTC) Dört Ayda 16.000 Dolara Ulaşacak

BitMEX kripto para borsasında üst düzey bir trader olan AngeloBTC, Bitcoin fiyatı için yükseliş tahmininde bulundu. 21 Mayıs’taki bir tweet’te AngeloBTC, grafik analizine dayanarak, bitcoin fiyatının Ekim 2020’ye kadar 16.000 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

AngeloBTC, fiyat tahminini desteklemek için Bitcoin’in şu anda bir üçgende olduğunu ve bu üçgenin önümüzdeki dört ay içinde 16 bin dolara doğru bir kırılmaya yol açacağını gösteren bir grafik yayınladı. Ancak tarder bu korkunç ralliyi tetikleyecek katalizörleri açıklamadı. Balina sadece “grafikler asla yalan söylemez” dedi. Devamında başka bir tweet atarak ayrı bir tahminde daha bulundu:

Son on yılın en iyi performans gösteren varlığında yarılanma etkinliğini hayal edin. Bitcoin yarılanma etkinliği BTC yükselişini destekleyecektir ve Bitcoin 2021 yılına kadar 30 bin dolara ulaşacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner