Yükleniyor...

Grayscale CEO’su, Bitcoin (BTC) ETF’nin Kesinlikle Onaylanacağını Düşünüyor

Grayscale CEO'su Michael Sonnenshein, Bitcoin (BTC) ETF'inin, ABD'de kesinlikle onaylanacağını bunun yalnızca zamanının bilinmediğini söylüyor.

sonnenshein

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, Bitcoin (BTC) ETF’inin, ABD’de kesinlikle onaylanacağını bunun yalnızca zamanının bilinmediğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CNBC’nin Squawk Box programında konuşan Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, potansiyel bir Bitcoin ETF’i konusunda olumlu düşüncelerini paylaştı.

Sonnenshein, Bitcoin ETF’inin onaylanmasının bir zaman meselesi olduğunu söylerken, ayrıca varlığın oynak yapısının da birçok yatırımcı için önemli olmadığına inanıyor.

Bitcoin Meydan Okumaya Devam Ediyor

CNBC’nin Squawk Box’ın ortak sunucularından Joe Kernen, Bitcoin’in fiyat düşüşü için dünya çapındaki düzenleyicilerin veya Çin’in suçlanıp suçlanmayacağını sordu.

Grayscale CEO’su, Bitcoin ekosisteminin yıllar içinde sürekli olarak çeşitli zorluklarla karşılaştığını belirtti. Sonnenshein, Çin’in madencilere getirdiği yasakları olumlu bir etmen olarak görüyor. Bu hamlenin ardından dünyadaki madencilerin dağılımı CEO’ya göre daha iyi hale gelmiş durumda. Çin’de faaliyet gösteren madenciler, artık Kanada, Kazakistan ve ABD gibi diğer ülkelere yöneliyor.

Kernen, Bitcoin’in oynak yapısının, varlığın üzerindeki etkileri üzerine de bir soru yöneltti. Sonnenshein verdiği cevapta, yatırımcıların hızlı para kazanmak için Bitcoin’e yatırım yapmadıklarını ve genelde uzun vadeli olarak düşündüklerini söyledi. Bu sebeple oynaklık Bitcoin yatırımcıları için çok da önemli değil.

Sonnenshein, Bitcoin ETF’i ile ilgili bir açıklama yapmayı da ihmal etmedi. CEO’ya göre Bitcoin ETF’i konusu artık yalnızca bir zaman meselesinden ibaret.

Sonnenshein ayrıca Grayscale’in en önemli ürünü olan Grayscale Bitcoin Trust’ı (GBTC) bir ETF’ye dönüştürmeye kararlı olduğunu hatırlattı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x